Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Wiosenna edycja Akademii Technologii Zdobienia

Firma API.PL organizuje piąty cykl spotkań dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwijaniem swojego biznesu. Warsztaty, które odbywać się będą w Poznaniu (29 marca), Trójmieście (19 kwietnia) oraz w miejscowości wybranej przez użytkowników Facebooka (17 maja), to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi technikami zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych.

Silne szkolnictwo dualne pilnie potrzebne

15 marca br. na terenie Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej odbyło się spotkanie zorganizowane przez Polską Izbę Druku. Głównym tematem spotkania było przedstawienie i omówienie projektu szkolnictwa dualnego, który ma na celu wprowadzenie dodatkowego szkolenia zawodowego dla młodzieży w szkołach średnich w Polsce. Projekt ten ma na celu przede wszystkim wychowanie przyszłych kadry dla branży poligraficznej, którą zrzesza PID.

Konferencja naukowa ICQMSc 2023 na UEP

Instytut Nauk o Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu organizuje w dn. 13–15 września br. konferencję naukową pod nazwą „2nd International Conference on Quality and Management Sciences 2023”. Konferencja ma formułę stacjonarną, chęć udziału w wydarzeniu można zgłaszać do końca kwietnia. O czym będzie mowa?

Druk książek w roku 2023 – jak z dostępnością i cenami papierów?

Polska Izba Książki wraz z Polską Izbą Druku zapraszają na zdalne spotkanie, które odbędzie się 28 marca w godz. 9.30–11.30. W panelu, który poprowadzi Piotr Dobrołęcki, udział wezmą doświadczeni wydawcy i drukarze, którzy będą dyskutować o perspektywach dla sektora wydawniczego.
Uczestnicy spotkania otrzymają link do rejestracji po zgłoszeniu chęci uczestnictwa na adres biuro@pik.org.pl.
Warto wpisać termin spotkania do kalendarza. Szczegółowy program przekażemy Państwu wkrótce.

Zdobądź umiejętności i wiedzę nt. technologii laserowej

Trwa cykl szkoleń Akademia Lasera, organizowany przez Colop Polska. Najbliższe spotkanie warsztatowe odbędzie się w Babimoście koło Świebodzina w dn. 13 i 14 kwietnia br. Jest ono przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat możliwości urządzeń oraz materiałów wykorzystywanych do obróbki laserowej.
Dla naszych Czytelników mamy po jednym zaproszeniu na każde szkolenie!

Konferencja „Przyszłość i wyzwania rynku opakowań”

COBRO – warszawski oddział Łukasiewicz – Łódzkiego Instytutu Technologicznego organizuje 16 marca 2023 r. pierwszą edycję Konferencji Naukowej „Przyszłość i wyzwania rynku opakowań”. Udział w konferencji jest bezpłatny i stanowi niepowtarzalną okazję na rozwój sieci kontaktów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. O czym będzie mowa?

Otwórz się na ekologię

W dn. 10 marca o godz. 9.30 odbędzie się szkolenie online pt. „Otwórz się na ekologię i wesprzyj obieg zamknięty”. Spotkanie na platformie Click Meeting, organizowane przez firmę Etidruk w ramach cyklu Label Innovations, wraz z Avery Dennison, poprowadzą specjaliści producenta: Jakub Nizio – Sales Manager Avery Dennison oraz Beata Sypniewska – Business Development Manager. O czym będzie mowa?

Ruszyły zapisy na Konferencję Fleksografów 2023

Można się już rejestrować na tegoroczną odsłonę dorocznego spotkania branży flekso, organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów. W tym roku Konferencja Fleksografów, nad którą patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dn. 24–26 kwietnia w centrum konferencyjno-hotelowym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Tym samym dotąd dwudniowe spotkanie zostanie rozszerzone do trzech dni. Co w programie?

Kongres Przemysłu Opakowań po raz piąty

Polska Izba Opakowań – organizacja integrująca wszystkie osoby, instytucje i przedsiębiorstwa zainteresowane opakowaniami, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi organizuje 26 września 2023 r. w Poznaniu V Kongres Przemysłu Opakowań. Podczas wydarzenia specjaliści poruszą tematy związane z kierunkami rozwoju branży oraz zmianami wpływającymi na funkcjonowanie całego rynku.

Odliczamy czas do targów Fespa 2023

W dn. 23–24 maja br. w Monachium odbędą się największe w Europie targi poświęcone drukowi na tekstyliach, drukowi wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. Wystawa FESPA Global Print Expo 2023 ponownie odbywać się będzie razem z European Sign Expo. Dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy specjalny kod promocyjny obniżający cenę biletu!

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.