Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Podniebna premiera plotera

Podniebna premiera plotera

Firmy Smart LFP oraz Canon organizują serię wydarzeń o nazwie AirShow & White UVgel, podczas których odbędą się pokazy druku na ploterze Canon Colorado M, merytoryczne prelekcje nt. technologii UVgel, będzie można wziąć też udział w indywidualnych rozmowach handlowo-biznesowych, a dla chętnych dostępne będą atrakcje lotnicze. W trakcie eventu będzie można również skonfigurować zdalnie podstawową wersję modelu plotera Canon Colorado. Wydarzenie odbędzie się w kilku lokalizacjach: Toruniu (1–2 czerwca), Warszawie (5–6 czerwca), Krakowie (14 czerwca) i Wrocławiu (16 czerwca). Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Jak podkreśla organizator, czas eventu nie jest przypadkowy – zbiega się z premierą nowego modelu plotera Canon Colorado serii M, który jest dostępny w 5-kolorowej konfiguracji kolorystycznej CMYK + W, i jest modułowym, atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem dla druku wielkoformatowego. Ploter obsługuje nośniki z rolki o długości 1,6 m i umożliwia bardzo wydajną pracę z zachowaniem wysokiej jakości i oferuje szeroki zakres zastosowań.

Urządzenie zaprojektowano także z myślą o oszczędnościach w użytkowaniu dzięki małemu zużyciu atramentu i energii. Co najważniejsze, możliwe są łatwe modernizacje u klienta, które pozwalają rozbudowywać system w miarę rozwoju firmy.

Podczas wydarzenia po raz pierwszy zostanie zaprezentowany kolor biały w technologii UVGel, który umożliwia trzy razy szybsze drukowanie niż porównywalne technologie.

„Plotery Colorado to od lat uznana marka w świecie druku wielkoformatowego. Teraz Colorado M wykorzystuje także biały atrament, który pozwala na trzy razy szybsze drukowanie niż porównywalne urządzenia rolowe, drukujące kolorem białym. Co więcej, urządzenia z serii Colorado posiadają modularny projekt, ułatwiający zmianę konfiguracji w zależności od potrzeb drukarni, drukują produkcyjne aplikacje, ale również te, które są unikalne i wyjątkowe. Urządzenia z natury są zrównoważone środowiskowo, konstrukcja jest dopasowana do długoletniej eksploatacji, zużycie energii jest zminimalizowane a wykorzystana technologia atramentowa nie zawiera VOC i jest bezinwazyjna dla zdrowia” – mówi Tomasz Miękus, Product Manager, Canon Polska.

„Mając na uwadze potrzeby naszych klientów wypracowujemy optymalne rozwiązania dla rozwoju ich biznesu. W naszej działalności kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu, dlatego tak ważny jest dla nas fakt, że technologia UVgel pozwala na zużycie o 40% mniej atramentu w porównaniu z atramentami lateksowymi lub opartymi na rozpuszczalnikach ekologicznych. Dodatkowo proces utwardzania odbywa się w niskiej temperaturze za pomocą diod LED, co znacznie zmniejsza zużycie energii” – mówi Paweł Kujawa, Product Manager, Smart LFP.

Aby wziąć udział w premierze nowego modelu plotera Canon z serii Colorado M, należy zgłosić chęć udziału TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.