Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Dwudniowe warsztaty Akademii Lasera

Trwa cykl szkoleń Akademia Lasera, organizowany przez Colop Polska. Najbliższe edycje odbędą się w Bytomiu w dn. 16–17 lutego i 23–24 marca. Spotkania są przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych technologią laserową, które chcą dowiedzieć się więcej na temat możliwości urządzeń oraz materiałów wykorzystywanych do obróbki laserowej. Dla naszych Czytelników mamy po jednym zaproszeniu na każde szkolenie.

Dni otwarte w LFP Industrial Solutions

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji dni otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions w dn. 22 i 23 lutego organizuje kolejne wydarzenie. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Dwudniowy event jest skierowany do wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem urządzeń drukujących cyfrowo i/lub osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

Mocny sygnał na przyszłość – podsumowanie targów PSI 2023

W dn. 10–12 stycznia 2023 r., po dwuletniej przerwie, w Düsseldorfie odbyły się Europejskie Targi Przemysłu Artykułów Reklamowych PSI. Wystawę poświęconą innowacjom technologicznym oraz sposobom ich efektywnego wykorzystywania w działaniach marketingowych przez trzy dni odwiedziło 10,5 tys. gości z 75 krajów, a swoją ofertę zaprezentowało im 487 wystawców.

Udany powrót Targów Gier i Książki

W dn. 26–27 listopada 2022 r. w hali wystawienniczej Expo-Łódź po prawie trzech latach przerwy odbyły się Targi Gier i Książki. W ramach wydarzenia skierowanego do wszystkich miłośników gier i książek oraz wydawców i autorów zostało zaprezentowanych kilkaset tytułów książek i gier planszowych. Oprócz kiermaszu pełnego nowości i bestsellerów wydawniczych (dostępnych w promocyjnych cenach) na gości targów czekały spotkania z ludźmi kultury, aktywizujące turnieje planszowe i zabawy.

W kwietniu wracają targi Film Video Foto

Wszystkich wielbicieli sztuki filmowej i fotograficznej ucieszy informacja, że po 2-letniej przerwie wraca najstarsza impreza wystawiennicza tej branży w Polsce. Targi Film Video Foto odbędą się w dn. 20–22 kwietnia 2023 r. w hali Expo Łódź pod patronatem medialnym „Świata DRUKU”. Wystawa, której w tym roku przyświeca hasło: „Ucz, promuj, prezentuj”, zyska odświeżoną formułę.

Trwają przygotowania do Hunkeler Innovationdays 2023

Zbliża się 14. edycja Hunkeler Innovationdays – targów poświęconych technologii zwojowego druku cyfrowego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 lutego – 3 marca 2023 r. w Centrum Wystawowym w Lucernie. Jest ono organizowane przez firmę Hunkeler – szwajcarskiego producenta zaawansowanych systemów do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru – oraz jej partnerów technologicznych. Wśród nich są najważniejsi dostawcy maszyn drukujących, introligatorskich, oprogramowania i mediów, wykorzystywanych w tym segmencie rynkowym.

Lutowe targi Promo Show z kompleksową ofertą

W dn. 8–9 lutego 2023 r. w warszawskiej hali EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Wydarzenie, organizowane przez OOH magazine, stanowi kontynuację eventu Promo Show Professional. Jego nowa odsłona oferuje poszerzoną tematykę – do grona wystawców reprezentujących przede wszystkim firmy z szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych dołączają dostawcy mediów i maszyn dla segmentu reklamy. Tym samym wydarzenie oferuje kompleksową ofertę i najlepsze inspiracje dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań zarówno w sektorze poligrafii, jak i reklamy i gadżetów reklamowych.

Trwają przygotowania do 4. edycji targów PCI Days

W dn. 21–22 czerwca 2022 r. w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się kolejna odsłona międzynarodowych targów B2B, skupiających pod jednym dachem dwie branże – farmaceutyczną i kosmetyczną. Wydarzenie, nad którym od początku patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, stanowi niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami produktowymi, nawiązania kontaktów i integracji przedstawicieli obydwu sektorów.

Targi Fespa 2023 pokażą nowe perspektywy w druku i oznakowaniu

W dn. 23–26 maja 2023 r. w przestrzeniach Messe Monachium odbędą się połączone wystawy FESPA Global Print Expo 2023 i European Sign Expo 2023, poświęcone drukowi wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach i znakowaniu. Jak podaje organizator, misją najbliższej edycji wydarzenia będzie podzielenia się „nowymi perspektywami” dla tych sektorów z profesjonalistami, którzy opracowują strategie działalności swoich przedsiębiorstw. Kilka miesięcy przed targami udział w nich w roli wystawcy potwierdziło już ponad 330 firm, znamy też głównych sponsorów wydarzenia – będą to firmy Brother, Efka, Hanglory, Mimaki i Surfex Coverings.

Targi RemaDays w nowej odsłonie

Tegoroczna, 18. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku, odbędzie się w Nadarzynie w dn. 1–3 lutego 2023 r. Będzie po raz pierwszy organizowana przez zespół Ptak Warsaw Expo, przy wsparciu firmy GJC International, która stworzyła markę wystawy. Jak zapowiada nowy organizator, podczas wydarzenia będzie można znaleźć zarówno ofertę największych firm w branży reklamy i druku, jak i edukację odpowiadającą potrzebom sektora, a także networking budujący biznes.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.