Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Fespa 2023 z nową aplikacją eventową

Targi Fespa 2023 z nową aplikacją eventową

Już za kilka dni w Monachium rozpoczną się największe targi druku wielkoformatowego – FESPA Global Print Expo. W dn. 23–26 maja swoją ofertę dla tego sektora zaprezentuje ponad 500 międzynarodowych wystawców, nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących. Targom Fespa towarzyszyć będzie wystawa European Sign Expo (poświęcona oznakowaniom i komunikacji wizualnej) oraz konferencja „Personalisation Experience”, w której weźmie udział ponad 50 prelegentów. Aby pomóc gościom nadchodzących wydarzeń zoptymalizować czas spędzany w Messe Monachium, organizator wystawy udostępnia nową aplikację eventową.

Nowe rozwiązanie technologiczne ma pomóc zaplanować wizytę, oferując kompleksowy przegląd wystawców, dostęp do szczegółowego programu wydarzenia, funkcję planowania, spersonalizowanego dziennika spotkań oraz sesji konferencyjnych. Aplikację FESPA można pobrać z platform App Store i Google Play.

Odwiedzający mogą korzystać z aplikacji FESPA, aby:
- zapoznać się z pełną listą wystawców i informacjami o ich stoiskach, produktach, danych kontaktowych, kanałach społecznościowych oraz broszurach,
- zyskać dostęp do cyfrowej wejściówki i biletów,
- filtrować wystawców według produktów i specjalizacji,
- umawiać spotkania,
- śledzić pełny harmonogram konferencji i informacje o prelegentach,
- tworzyć personalizowany dziennik spotkań, konferencji i wydarzeń towarzyszących,
- oglądać plan pięter, nakreślać trasy i korzystać ze wskazówek.

„Chcieliśmy, aby podróż naszych gości do Monachium i ich wrażenia z wydarzenia były jak najlepsze. Aplikacja nie tylko pozwala zaplanować wizytę przed wydarzeniem, ale działa również jako dziennik, bilet i wyszukiwarka na miejscu. Osoby odwiedzające tak duże międzynarodowe targi zazwyczaj mają bardzo napięty harmonogram i duże odległości do pokonania. W tej sytuacji nowe narzędzie cyfrowe zoptymalizuje czas spędzony na targach poprawiając ogólne wrażenia z pobytu” – mówi Michael Ryan, szef FESPA Global Print Expo.

Więcej informacji na stronie www.fespaglobalprintexpo.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.