Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Startują Międzynarodowe Targi Książki

Startują Międzynarodowe Targi Książki

Międzynarodowe Targi Książki odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 25–28 maja 2023 roku. W wydarzeniu uczestniczy blisko 500 wystawców i kilkuset znakomitych twórców z Polski, Ukrainy – która jest gościem honorowym tegorocznej edycji – i 14 innych krajów: Austrii, Azerbejdżanu, Chin i Tajwanu, Francji, Hiszpanii, Indii, Islandii, Izraela, Korei Płd., Niemiec, Norwegii, Rumunii, Słowacji oraz Włoch. Targom towarzyszy bardzo bogaty program wydarzeń literackich, edukacyjnych i branżowych, w tym: festiwale: „Siła Słowa” polsko-ukraińskie dialogi literackie, Komiksowa Warszawa, Kryminalna Warszawa; Dzień Reportażu z Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego oraz Konferencja „Czytelnictwo dla Demokracji”.
Wstęp na targi i udział w wydarzeniach jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.

Gość Honorowy – Ukraina zaprasza na spotkania i dyskusje z udziałem ponad 20 ukraińskich autorek i autorów i do 200-metrowego stoiska, gdzie 45 wydawców zaprezentuje ofertę ukraińskich publikacji. Na Targach zagoszczą literackie gwiazdy, twórcy znani, lubiani im nagradzani, będą spotkania premierowe i przedpremierowe. Ponadto blisko 40 wydarzeń dla profesjonalistów: wydawców, tłumaczy, bibliotekarzy i nauczycieli, bogaty program dla dzieci i młodzieży – spotkania i warsztaty z autorami, ilustratorami i tłumaczami – w czwartek i piątek dla grup zorganizowanych, a w weekend dla rodzin z dziećmi w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki.

Wydarzenia, przez cztery dni Targów, odbywać się będą na dwóch scenach i w siedmiu salach. Autorki i autorów można będzie też spotkać i poprosić o autograf na stoiskach wydawców. Wybrane punkty programu transmitowane będą w mediach społecznościowych Targów.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Historia i Kultura.

Więcej informacji na stronie: targiksiazkiwarszawa.pl.

Dni i godziny otwarcia Targów:

25.05.2023 r. od godz. 10:00 do godz. 18:00

26.05.2023 r. od godz. 10:00 do godz. 19:00

27.05.2023 r. od godz. 10:00 do godz. 19:00

28.05.2023 r. od godz. 10:00 do godz. 17:00

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.