Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / 1. Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli kierunku Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

1. Międzyszkolna Konferencja Nauczycieli kierunku Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

Fot. zs26.edu.pl

Zespół Szkół nr 26 w Warszawie zaprasza na 1. Międzyszkolną Konferencję Nauczycieli kierunku Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej, która odbędzie się 6 października br. w Warszawie. Spotkanie jest przeznaczone głównie dla nauczycieli i dyrektorów szkół woj. mazowieckiego oraz przedstawicieli branży poligraficznej, ale organizatorzy zapraszają również zainteresowanych z innych województw. Tematem przewodnim spotkania będzie współpraca szkół i branży, wymiana doświadczeń zawodowych oraz prezentowanie innowacyjnych rozwiązań. Istotną kwestią są także oczekiwania przedsiębiorców w stosunku do uczniów odbywających praktyki zawodowe i zatrudnianych później absolwentów szkół technicznych.

Celem organizatorów jest integracja środowiska, zwiększenie wzajemnej współpracy, rozmowy o aktualnych problemach szkolnych i branżowych oraz wspólne poszukiwanie i wypracowywanie rozwiązań, rozmowa na temat promocji zawodu i współpracy z firmami, omówienie zarówno metodyki pracy z uczniami, jak i wzajemnych oczekiwań branży poligraficzno-wydawniczej w stosunku do wymagań programowych dla zawodu.

Przygotowywania do spotkania nadal trwają, dlatego organizatorzy zapraszają do kontaktu wszystkie osoby, które chcą przedstawić swoje stanowisko w sprawach szkolnictwa, podzielić się swoim doświadczeniem, zaprezentować innowacyjne rozwiązania czy propozycje.

Konferencja w założeniach zostanie podzielona na dwie zasadnicze części:

1 - wystąpienia przedstawicieli szkół i branży,

2 - otwarty panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli branży oraz nauczycieli.

W trakcie konferencji zostanie także zaprezentowana przez jednego z dystrybutorów maszyn nowe cyfrowe urządzenie drukujące (szczegóły na ten temat oraz dotyczące agendy spotkania wkrótce).

„Uważamy, że w dyskusjach warto poruszyć temat możliwości pozyskiwania środków na pomoce naukowe dla pracowni zawodowych, dostosowania programu nauczania zawodu do wymagań branżowych oraz wzajemną współpracę pomiędzy szkołami. Zainteresowane szkoły oraz przedstawicieli branży prosimy o kontakt: sekretariat.zs26@eduwarszawa.pl. Chętnie nawiążemy także współpracę z ewentualnymi sponsorami chcącymi zareklamować się podczas konferencji” – podkreślają organizatorzy spotkania.

Kolejne informacje zostaną wkrótce umieszczone na stronie internetowej szkoły: https://zs26.edu.pl/.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.