Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Odliczamy czas do targów Fespa 2023

W dn. 23–24 maja br. w Monachium odbędą się największe w Europie targi poświęcone drukowi na tekstyliach, drukowi wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. Wystawa FESPA Global Print Expo 2023 ponownie odbywać się będzie razem z European Sign Expo. Dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy specjalny kod promocyjny obniżający cenę biletu!

Festiwal Książki Opole po raz siódmy

W pierwszy weekend czerwca (2–4.06.2023 r.) w centrum Opola odbędzie się 7. edycja największego wydarzenia literackiego w regionie – Festiwal Książki Opole 2023. Na placu Wolności, który ponownie zamieni się w tętniące życiem Miasteczko Literackie, będzie można spotkać się z gwiazdami polskiej literatury, kupić ciekawą książkę, nie zabraknie również koncertów. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Biznes to relacje

W dn. 8–9 lutego 2023 r. w warszawskiej Hali Expo XXI odbyły się – w całkowicie nowej formule – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Jak podaje organizator, wzięło w nich udział 210 wystawców prezentujących 600 marek i ponad 8,1 tys. gości, w tym ponad 1,2 tys. przybyłych z zagranicy (z ponad 20 krajów).

Prosto o marketingu i sprzedaży w Warszawie

W warszawskim klubie Hard Rock Café w dn. 2 marca odbędzie się kolejna edycja spotkania przeznaczonego dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na to spotkanie.

Trwają przygotowania do 5. edycji targów PCI Days

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Targi Warsaw Pack po raz ósmy

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Wystawa, zaplanowana w terminie 18–20 kwietnia br. w Nadarzynie, przeznaczona jest dla sektora opakowań oraz branż uzupełniających.

Sprawdzona synergia branż

W dn. 14–16 marca 2023 r. w monachijskim centrum wystawienniczym odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o 6. edycji targów CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), 13. edycji ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i targach InPrint (koncentrujących się na technologii druku przemysłowego).

Startują targi Promo Show

W warszawskiej Hali Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) już jutro, w środę 8 lutego br. rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Podczas dwudniowej wystawy swoją ofertę zaprezentują czołowi dostawcy artykułów promocyjnych oraz dostawcy mediów i maszyn dla tego sektora poligrafii.

Wydarzenie poświęcone drukowi tapet

Durst w dn. 8–9 marca br. organizuje w swojej siedzibie głównej w Brixen wydarzenie pod nazwą Wallpaper VIP Event. Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli drukarń poszukujących rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.

Nowa data i miejsce targów WEPACK 2023

Megawystawa WEPACK (World Expo of Packaging Industry), skupiająca cały łańcuch branży opakowaniowej pod skrzydłami aż siedmiu połączonych wydarzeń, odbędzie się w Shanghai New International Expo Center w terminie 12–14 lipca 2023 r.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.