Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Styczniowe targi branży artykułów promocyjnych – PSI 2024

W Düsseldorfie w dn. 9–11 stycznia 2024 odbędzie się kolejna edycja Targów PSI – największej w Europie wystawy przeznaczonej dla branży produktów promocyjnych. Udział w roli wystawcy w zbliżającym się wydarzeniu potwierdziło ponad 550 firm z wielu krajów. Zgodnie z wynikami wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczestników PSI 2023, w centrum uwagi znajdą się tekstylia.

Open House w firmie Omet

Firma Omet organizuje 12 grudnia br. w swoim centrum demonstracyjnym w Molteno (Włochy) Dzień Otwarty, podczas którego zaprezentowane zostaną – po raz pierwszy podczas tego typu wydarzenia – wszystkie linie produktowe, przeznaczone dla rynków etykiet i opakowań (w tym kartonowych).

Topowi dostawcy na Promo Show 2024

Czołowi polscy oraz zagraniczni dostawcy potwierdzili swój udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Promo Show 2024. Piąta edycja wydarzenia przeznaczonego dla profesjonalistów poszukujących najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu, odbędzie się w dn. 14–15 lutego 2024 r. w samym centrum stolicy, w Expo XXI Warszawa.

Drzwi do współpracy przez Targi Marek Własnych

W dn. 15 i 16 listopada br. w Targach Kielce odbyły się targi Future Private Labels. Organizatorzy podają, że wydarzenie to zakończyło się sukcesem – większość wystawców tegorocznej edycji zadeklarowała udział w przyszłorocznym spotkaniu producentów marek własnych z przedstawicielami sieci handlowych. Odnotowano nawiązanie licznych poważnych kontaktów biznesowych, nie zabrakło też podpisania kontraktów; uczestnicy podkreślali zalety kontraktacyjnej formy targów, w której istotną rolę pełni grafik umawianych wcześniej spotkań.

Za tydzień targi Fast Textile

W dn. 21–23 listopada Ptak Warsaw Expo po raz kolejny stanie się europejską stolicą branży tekstylnej. To w tym miejscu odbędzie się 9. edycja Fast Textile, czyli międzynarodowych targów integrujących ten sektor. Networking, innowacje, przyszłość i rozwój – to na nie położony zostanie akcent wydarzenia.

Art Of Color oraz Gala Złotego Gryfa już wkrótce

Organizowane przez Grupę MTP Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się
28 listopada 2023 r. w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Konferencji towarzyszyć będzie Gala Złotego Gryfa.

Dzień Otwarty z nowymi ploterami Artemis i nie tylko

Najbliższe wydarzenie organizowane przez Atrium Centrum Ploterowe to Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 grudnia (czwartek) br. w siedzibie firmy w Opolu. Głównym punktem programu wydarzenia będzie pokaz premierowych ploterów marki Artemis: zestawu DTF do koszulek Artemis 602, hybrydowego plotera LED UV Artemis Hybrid 220, rolowego plotera LED UV Artemis Kwazar LED-UV 3,2 m, ekosolwentowego, ekonomicznego plotera Artemis A160 ECO oraz lasera CO2 – Artemis SF 1390.

Spotkania dla społeczności Prinect

Już za tydzień, w dn. 14 i 15 listopada br. firma Heidelberg organizuje tradycyjne spotkanie Prinect User Days w hotelowym centrum kongresowym w Wiesloch (Niemcy). Tegoroczna edycja będzie po raz pierwszy wspólna dla użytkowników niemiecko- i anglojęzycznych. Z kolei Heidelberg Polska zaprasza na 4. już edycję polskiej odsłony tego wydarzenia – Polish Prinect User Day odbędzie się w Łodzi w dn. 8 stycznia 2024 r. W programie wiele ciekawych tematów oraz spotkanie z ekspertami zarówno z centrali, jak również ze specjalistami z polskiego oddziału firmy.

Dawka wiedzy dla branży handlowej podczas Retail Congress

Pierwszego dnia 12. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow (Warszawa, EXPO XXI, 22–23.11.2023 r.) odbędzie się konferencja Retail Congress. Jej prelegenci przeprowadzą słuchaczy przez najbardziej aktualne zagadnienia, takie jak sztuczna inteligencja, której umiejętne zastosowanie staje się coraz bardziej krytycznym elementem dla konkurencyjności. Wskażą także najnowocześniejsze, praktyczne narzędzia w projektowaniu przestrzeni sklepowych.

Targi FESPA powrócą w marcu

FESPA Global Print Expo, European Sign Expo, Personalizacja Experience i inauguracyjne targi Sportswear Pro odbędą się w dniach 19–22 marca 2024 r. w centrum wystawowym RAI w Amsterdamie. W ramach odbywających się w tej samej lokalizacji wydarzeń zaprezentowanych zostanie wiele rozwiązań w zakresie druku specjalistycznego, tworzenia oznakowania, personalizacji oraz produkcji odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.