Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia

Wydarzenia

Informacje o tym, co ostatnio zdarzyło się w branży: konferencje, szkolenia, targi, wystawy, prezentacje, jubileusze i inne spotkania branżowe, instalacje maszyn, konkursy, nagrody, inicjatywy wydawnicze, zrealizowane projekty.

Ruszyły zapisy na Konferencję Fleksografów 2023

Można się już rejestrować na tegoroczną odsłonę dorocznego spotkania branży flekso, organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów. W tym roku Konferencja Fleksografów, nad którą patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dn. 24–26 kwietnia w centrum konferencyjno-hotelowym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Tym samym dotąd dwudniowe spotkanie zostanie rozszerzone do trzech dni. Co w programie?

Kongres Przemysłu Opakowań po raz piąty

Polska Izba Opakowań – organizacja integrująca wszystkie osoby, instytucje i przedsiębiorstwa zainteresowane opakowaniami, wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi organizuje 26 września 2023 r. w Poznaniu V Kongres Przemysłu Opakowań. Podczas wydarzenia specjaliści poruszą tematy związane z kierunkami rozwoju branży oraz zmianami wpływającymi na funkcjonowanie całego rynku.

Odliczamy czas do targów Fespa 2023

W dn. 23–24 maja br. w Monachium odbędą się największe w Europie targi poświęcone drukowi na tekstyliach, drukowi wielkoformatowemu, sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. Wystawa FESPA Global Print Expo 2023 ponownie odbywać się będzie razem z European Sign Expo. Dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy specjalny kod promocyjny obniżający cenę biletu!

Festiwal Książki Opole po raz siódmy

W pierwszy weekend czerwca (2–4.06.2023 r.) w centrum Opola odbędzie się 7. edycja największego wydarzenia literackiego w regionie – Festiwal Książki Opole 2023. Na placu Wolności, który ponownie zamieni się w tętniące życiem Miasteczko Literackie, będzie można spotkać się z gwiazdami polskiej literatury, kupić ciekawą książkę, nie zabraknie również koncertów. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

Biznes to relacje

W dn. 8–9 lutego 2023 r. w warszawskiej Hali Expo XXI odbyły się – w całkowicie nowej formule – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Jak podaje organizator, wzięło w nich udział 210 wystawców prezentujących 600 marek i ponad 8,1 tys. gości, w tym ponad 1,2 tys. przybyłych z zagranicy (z ponad 20 krajów).

Prosto o marketingu i sprzedaży w Warszawie

W warszawskim klubie Hard Rock Café w dn. 2 marca odbędzie się kolejna edycja spotkania przeznaczonego dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na to spotkanie.

Trwają przygotowania do targów PCI Days 2023

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Targi Warsaw Pack po raz ósmy

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Wystawa, zaplanowana w terminie 18–20 kwietnia br. w Nadarzynie, przeznaczona jest dla sektora opakowań oraz branż uzupełniających.

Sprawdzona synergia branż

W dn. 14–16 marca 2023 r. w monachijskim centrum wystawienniczym odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o 6. edycji targów CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), 13. edycji ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i targach InPrint (koncentrujących się na technologii druku przemysłowego).

Startują targi Promo Show

W warszawskiej Hali Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) już jutro, w środę 8 lutego br. rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Podczas dwudniowej wystawy swoją ofertę zaprezentują czołowi dostawcy artykułów promocyjnych oraz dostawcy mediów i maszyn dla tego sektora poligrafii.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.