Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Polskie Dni w Brixen z technologią Durst

Polskie Dni w Brixen z technologią Durst

Pod koniec kwietnia firma LFP Industrial Solutions zorganizowała w siedzibie koncernu Durst w Brixen wydarzenie skierowane do polskich klientów. Jak podaje rodzimy dystrybutor, w spotkaniu wzięła udział duża liczba gości, którym zaprezentowano najnowszą technologię druku cyfrowego włoskiego producenta oraz umożliwiono wizytację całej fabryki.

Podczas całodniowej prezentacji wszyscy uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z maszynami hybrydowymi P5 350 oraz P5 350 HS Automat przeznaczonymi do druku na roli i na płasko na tekturze falistej. Włoski producent przedstawił także swoje najnowsze osiągnięcie - maszynę Durst P5 500. Jest to wysokowydajna, 5-metrowa maszyna wielkoformatowa wyposażona w technologię utwardzania tuszu LED. Spore wrażenie na gościach zrobiło urządzenie P5 TEX iSUB, czyli maszyna drukująca na tekstyliach z roli na rolę ze zintegrowaną jednostką utrwalającą w linii. Termin iSUB oznacza sublimację inline, czyli utrwalanie kolorów w ciągu produkcyjnym. Rozwiązanie to eliminuje indywidualne etapy pracy, co przekłada się na zwiększoną wydajność, a urządzenie wymaga obsługi zaledwie jednego operatora.

W trakcie LFP Industrial Demo Day znalazło się miejsce nie tylko dla najnowszych technologii druku cyfrowego. Ponieważ sercem tych urządzeń jest oprogramowanie, włoski producent poświęcił sporo czasu na prezentację autorskiego systemu Durst Workflow, będącego kompleksową platformą oferującą ogrom możliwości w zakresie w pełni zautomatyzowanego zarządzania drukiem na wszystkich jego etapach. Podczas wydarzenia widzowie mieli możliwość obejrzenia pokazu online z Demo w Lienz, na którym zaprezentowano maszynę drukującą Durst WT 250 wykorzystującą rozwiązanie Durst Water Technology pozwalające na osiągnięcie wysokiej jakości druku przy użyciu wodnych atramentów.

„Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu naszym klientom, którzy chętnie dzielili się ciekawymi spostrzeżeniami o obecnej kondycji rynku, jak również nie szczędzili dobrych rad na przyszłość, a to najcenniejsze wskazówki. Jesteśmy przekonani, że wydarzenia takie jak Polskie Dni otwarte w Brixen to nie tylko solidna dawka wiedzy i inspiracji, lecz także najlepsza droga do wspólnego rozwoju, czego życzymy wszystkim naszym gościom” – podsumował Marcin Wójcik, wiceprezes LFP Industrial Solutions.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.