Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Młodzi innowatorzy w dziedzinie opakowań poszukiwani

Pro Carton – Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych – ogłosił start kolejnej edycji konkursu dla młodych projektantów opakowań – Young Designers Award 2023. Czas na zgłoszenia minie 19 maja br.

Finał konkursu Better with Less ‒ Design Challenge 2022–2023

Ogłoszono zwycięzców 3. edycji międzynarodowego konkursu Better with Less ‒ Design Challenge 2022–2023, organizowanego przez Metsä Board. Jury, składające się z ekspertów w zakresie projektowania opakowań, wybrało dwa zgłoszone projekty, które zajęły pierwsze miejsce ex aequo: „Wypełniacz z tektury do zabezpieczania produktów”, zaprojektowany przez Marcina Michalskiego, Monikę Klimpel i Adriana Olejnika, oraz „Opakowanie na słuchawki dla dzieci” autorstwa Kitty Ching.

Konkurs dla branży przetwórczej

Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol w Targach Kielce (23–26 maja br.) odbędzie się finał konkursu Omniplast. Celem rywalizacji jest popularyzacja wiedzy na temat tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

Nagrody dla inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju

Canon już czwarty rok z rzędu bierze udział w rozdaniu nagród Global Good Awards, doceniających inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Tym razem, oprócz patronowania przyznawanej co roku nagrodzie Canon Young Champion of the Year, firma zainaugurowała nową kategorię nagród – w jej ramach doceniani będą partnerzy z dziedziny edukacji, którzy pomagali realizować ważne cele w ramach Canon Young People Programme. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do obu wspomnianych kategorii.

Trwa VII edycja Konkursu Poligraficznego

Dn. 15 grudnia 2022 r. zakończył się pierwszy i drugi etap VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich. Tegoroczna edycja, podobnie jak w latach ubiegłych, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział 959 osób, z czego do ostatniego etapu dostały się 53 osoby. Finał odbędzie się 15 marca 2023 r. o godz. 12.00 w budynku ZTP.

Aż czterech Polaków w finale konkursu Better with Less

W 4. edycji globalnego konkursu Better with Less – Design Challenge 2022–2023 organizowanego przez producenta tektury, firmę Metsä Board, wzięło udział 124 uczestników z 27 krajów. Jury konkursu, składające się z wielu uznanych ekspertów w dziedzinie projektowania opakowań, wyłoniło krótką listę finalistów. Wśród 12 projektantów (pochodzących z Portugalii, Węgier, Filipin, Wlk. Brytanii, Australii i Turcji) jest aż czterech reprezentantów Polski – to Jakub Konieczny, Marcin Michalski, Tomasz Stachowski i Dawid Thiel. Zwycięzców rywalizacji poznamy 31 stycznia 2023 r.

FINAT Label Competition 2023 – jeszcze 3 tygodnie na zgłoszenia

Jeszcze tylko do 16 lutego br. można zgłaszać udział w tegorocznej, 43. edycji konkursu FINAT Label Competition. Celem rywalizacji jest docenianie i podkreślanie zalet i możliwości zastosowań etykiet samoprzylepnych i opakowań giętkich jako skutecznego narzędzia marketingowego, promocyjnego lub identyfikacyjnego.

Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu Antalis Interior Design Award

Kończy się czas na przesyłanie zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award. Celem rywalizacji jest docenienie kreatywnych i innowacyjnych projektów aranżacji wnętrz. Do 31 stycznia 2023 r. projektanci wnętrz, architekci, drukarze i wszystkie kreatywne osoby mogą zgłaszać swoje prace – w tym roku zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu biurowej kantyny. Oceni je jury składające się z największych osobowości światowego designu.

Kończy się czas na zgłoszenia do konkursu FESPA Awards 2023

Jeszcze tylko do środy 25 stycznia br. można przesyłać zgłoszenia do konkursu FESPA Awards 2023, skierowanego do dostawców usług poligraficznych i twórców oznakowań. Celem nagrody jest uhonorowanie najbardziej kreatywnych i innowacyjnych prac z ostatnich dwóch lat, które jury oceni w aż 18 kategoriach. Finał rywalizacji zaplanowano podczas majowych targów Fespa (Monachium, 23–26.05).

Konkurs Model Young Package 2023 w nowej odsłonie

Do 31 marca 2023 r. można nadsyłać prace na międzynarodowy konkurs projektowy Model Young Package. W rywalizacji organizowanej przez Grupę Model, nad którą patronat medialny objął „Świat DRUKU”, może wziąć udział każdy, kto skończył 15 lat. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są opakowania na napoje. Jak podaje organizator, koncepcja konkursu została rozbudowana – m.in. zwiększono pulę nagród, a przede wszystkim dano uczestnikom możliwość opracowania opakowania gotowego do produkcji w oparciu o rzeczywiste wymagania klientów.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.