Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Jubileuszowa edycja konkursu na najlepszy display reklamowy

Konkurs na najlepszy display reklamowy – POS Stars – organizowany jest przez OOH magazine i odbywa się cyklicznie od 2008 r. Prezentacja zgłoszonych prac odbywa się podczas trwania wrześniowych targów Festiwal Marketingu. Profesjonalne jury wybiera najlepsze POS-y w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS Event, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo, Pets POS. Najwyżej oceniona praca przez jurorów otrzyma dodatkowo nagrodę Grand Prix.

Trwa kolejna odsłona konkursu #LABELicious

Do 15 czerwca 2023 r. można nadsyłać prace w najnowszej edycji konkursu #LABELicious, którego organizatorem jest europejskie stowarzyszenie producentów etykiet FINAT. Tematem rywalizacji jest zaprojektowanie etykiet i opakowań dla wprowadzanej na rynek fikcyjnej marki konsumenckiej o nazwie Sexty Something („należącej” do również fikcyjnej firmy Humandate). Konkurs jest skierowany do studentów i młodych profesjonalistów posiadających zarówno tradycyjne umiejętności graficzne, jak i nowe umiejętności cyfrowe. Zwycięzców poznamy podczas targów Labelexpo Europe w Brukseli (11–14 września 2023 r.).

Finał konkursu Antalis Interior Design Award 2022

Firma Antalis ogłosiła wyniki konkursu Antalis Interior Design Award, którego celem jest docenienie kreatywnych i innowacyjnych projektów aranżacji wnętrz. Międzynarodowe jury, składające się z czołowych osobowości świata designu, nagrodziło najciekawsze projekty. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 30 marca w Paryżu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 411 prac z 29 krajów, a w głosowaniu publiczności na stronie Antalis Interior Design Award wzięło udział ponad 36 500 osób. Nagrody przyznano w 11 kategoriach, a w gronie zwycięzców znalazła się praca z Polski.

Ranking Polskich Drukarń Dziełowych 2022/2023

Do 17 kwietnia br. wydawcy mogą przesyłać wypełnione ankiety, na podstawie których organizatorzy pierwszej części tegorocznego Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych – „Wydawcy wybierają drukarnie” – opracują 22. już listę najlepszych polskich zakładów poligraficznych. Od tej edycji nie ma podziału drukarń na offsetowe i cyfrowe – wydawcy wybierają jedną, ich zdaniem najlepszą. Ranking, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, przebiega w dwóch etapach.

Młodzi i zdolni – finaliści 7. Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

15 marca 2023 w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej odbył się finał siódmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich. Do finału zakwalifikowało się 53 uczniów z dwudziestu szkół wyłonionych z 936 uczniów z 57 szkół z całej Polski.

W poszukiwaniu wartościowej literatury współczesnej

Wystartował plebiscyt Vivelo Book Awards, w ramach którego wydawcy mogą zgłaszać swoje propozycje do rywalizacji promującej szeroko pojętą literaturę współczesną. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br. w kategoriach: literatura obyczajowa; literatura sensacyjna, kryminalna i thriller; literatura faktu oraz najlepsze tłumaczenie. Oprócz tego wybrani zostaną również laureaci w kategoriach: wydawca roku, najlepsza okładka oraz nowe technologie (ebook, audiobook i słuchowisko).

Młodzi innowatorzy w dziedzinie opakowań poszukiwani

Pro Carton – Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych – ogłosił start kolejnej edycji konkursu dla młodych projektantów opakowań – Young Designers Award 2023. Czas na zgłoszenia minie 19 maja br.

Finał konkursu Better with Less ‒ Design Challenge 2022–2023

Ogłoszono zwycięzców 3. edycji międzynarodowego konkursu Better with Less ‒ Design Challenge 2022–2023, organizowanego przez Metsä Board. Jury, składające się z ekspertów w zakresie projektowania opakowań, wybrało dwa zgłoszone projekty, które zajęły pierwsze miejsce ex aequo: „Wypełniacz z tektury do zabezpieczania produktów”, zaprojektowany przez Marcina Michalskiego, Monikę Klimpel i Adriana Olejnika, oraz „Opakowanie na słuchawki dla dzieci” autorstwa Kitty Ching.

Konkurs dla branży przetwórczej

Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol w Targach Kielce (23–26 maja br.) odbędzie się finał konkursu Omniplast. Celem rywalizacji jest popularyzacja wiedzy na temat tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

Nagrody dla inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju

Canon już czwarty rok z rzędu bierze udział w rozdaniu nagród Global Good Awards, doceniających inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Tym razem, oprócz patronowania przyznawanej co roku nagrodzie Canon Young Champion of the Year, firma zainaugurowała nową kategorię nagród – w jej ramach doceniani będą partnerzy z dziedziny edukacji, którzy pomagali realizować ważne cele w ramach Canon Young People Programme. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do obu wspomnianych kategorii.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.