Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Przedłużono termin zgłoszeń do konkursu #LABELicious

Przedłużono termin zgłoszeń do konkursu #LABELicious

Organizator konkursu #LABELicious – europejskie stowarzyszenie producentów etykiet FINAT – o poinformował o przedłużeniu terminu rejestracji zgłoszeń do 30 czerwca. Przypomnijmy – tematem tegorocznej edycji rywalizacji jest zaprojektowanie etykiet i opakowań dla wprowadzanej na rynek fikcyjnej marki konsumenckiej o nazwie Sexty Something („należącej” do również fikcyjnej firmy Humandate). Konkurs jest skierowany do studentów i młodych profesjonalistów posiadających zarówno tradycyjne umiejętności graficzne, jak i umiejętności cyfrowe. Zwycięzców poznamy podczas targów Labelexpo Europe w Brukseli (11–14 września 2023 r.).

W tym roku zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektów inteligentnych, kreatywnych, wyrazistych i zrównoważonych etykiet dla linii produktów przeznaczonych dla osób urodzonych przed 1955 r., ale odznaczających się ubiorem w stylu glamour, prowadzących swobodny styl życia, mających wiele planów na przyszłość i nie zamierzających poddawać się starości ani schematom. Ta grupa stanowi rzeczywistą, „kwitnącą” siłę nabywczą, domyślnie preferującą zakup produktów premium, wykazuje przy tym silne przywiązanie do marki, stając się aktywnymi ambasadorami marek, które traktują jak część swojej tożsamości.

Linia Sexty Something ma zawierać: organiczny syrop w pięciu smakach do przygotowywania domowych napojów energetycznych, kremy do ciała z dodatkiem minerałów odżywiających skórę osób starszych, sześć różnych suplementów witaminowych opracowanych z myślą o metabolizmie seniorów oraz prezerwatywy pakowane po sześć sztuk. Należy wybrać co najmniej dwa z czterech opisanych produktów.

Szczegółowe wytyczne dotyczące projektów, kryteria oceny brane pod uwagę przez jury oraz inne warunki konkursu są dostępne na stronie labelicious.eu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.