Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Program Marzeń 2014

Program Marzeń 2014 to już trzecia edycja programu punktowego organizowanego przez Europapier-Impap. Klienci zbierają punkty, które następnie mogą wymienić na nagrody. Ponad 1000 nagród jest podzielonych na 8 kategorii: Multimedia, Świat kuchni, Dla domu, Narzędzia, Przeżycia, Dla dzieci, Dla niej i dla niego, Sport i czas wolny.

Trwa konkurs Image Yourself

Do końca czerwca potrwa kampania Image Yourself, organizowana przez Antalis International, w której już 400 osób wygrało telewizory, kamery, zegarki, luksusowe wycieczki do Brazylii. Na kolejnych szczęśliwców czekają kolejne nagrody, w tym wycieczka VIP do Brazylii z biletem na finał piłkarskich mistrzostw świata w lipcu.

Plan Adobe Creative Cloud

Powrócił specjalny plan Adobe Creative Cloud dla fotografów – otwarty dla wszystkich, bez ograniczeń. Cena przy zakupie planu rocznego to tylko €12,29 miesięcznie, ale obowiązuje ostateczny termin wykupienia planu: 31 marca 2014.

„Jestem na stoku” z Nikonem i Epsonem

Zakończyła się kolejna zimowa akcja „Jestem na stoku” firmy Nikon. W sześciu popularnych ośrodkach narciarskich amatorzy białego szaleństwa i fotografii testowali aparaty Nikon 1 AW1, Coolpix AW110 oraz lustrzanki i lornetki. Zorganizowano także konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami. Na stanowisku firmy Epson można było bezpłatnie wydrukować swoje zdjęcia na fotograficznej drukarce Epson L800.

Kup papier – drukuj zdjęcia za darmo!

Nie trzymaj w komputerze swoich najlepszych zdjęć! Wydrukuj je w dużym formacie, opraw i pokaż! Skorzystaj z akcji promocyjnej firmy Gellex. Każdemu, kto kupi w jej sklepie papier fotograficzny, udostępnia – na warunkach określonych Regulaminem akcji – pracownię, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania fotografii zupełnie za darmo.

HP GO!

Finał konkursu coraz bliżej. Jordania wzywa 14 najlepszych! Kupuj serwery HP ProLiant z procesorem Intel Xeon, oprogramowanie Microsoft ROK, usługi HP Care Pack oraz produkty sieciowe HP i rejestruj na stronie hpgo.pl do 19 lutego. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 31 stycznia.

Świąteczna promocja Canona - do 31 stycznia

Trwa świąteczna promocja firmy Canon, dzięki której można uzyskać częściowy zwrot pieniędzy za zakupiony sprzęt. Canon poinformował, że do listy produktów objętych ofertą została właśnie dodana pełnoklatkowa lustrzanka – EOS 6D. Wysokość zwrotu dla tego modelu wynosi 400 złotych. W promocji biorą udział wszystkie aparaty EOS 6D zakupione od początku trwania CashBack, tj. od 15 listopada 2013.

Oferta papierów Image wzbogacona o 25 kolorów – Brazylia czeka!

Po wprowadzeniu do oferty papierów do druku cyfrowego Image Digicolor, Antalis ponownie wzmocnił kolekcję papierów Image. Tym razem uzupełnił ją kolorowy, barwiony w masie papier wielofunkcyjny występujący aż w 25 kolorach – Image Coloraction. Dodatkowo cała kolekcja papierów marki Image otrzymała nowe, przyciągające wzrok opakowania. Kampania Image daje możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym wycieczki do Brazylii na finał piłkarskich mistrzostw świata w lipcu 2014

Zniżki przy zakupie flagowych produktów Corel

Corel poinformał o zniżce na zakup pakietów CorelDRAW Graphics Suite X6, CorelDRAW Graphics Suite X6 Small Business Edition i Corel Photo Video Suite X6. Klienci, którzy dokonają zakupu pełnej wersji oprogramowania, są upoważnieni do uzyskania zniżki w wysokości do 100 euro. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2013 roku.

Rabaty na nowości w API.PL

Z okazji Festiwalu Druku firma API.PL wprowadziła na nowości w ofercie specjalną ofertę handlową. Rabaty na nowe towary obowiązują do końca października 2013.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.