Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

VII edycja HP GO

Zostając uczestnikiem nowej edycji konkursu HP GO do 30 listopada, można otrzymać 100 punktów ekstra. Kupujący i rejestrujący do 15 lutego 2014 r. serwery HP ProLiant z procesorami Intel Xeon, oprogramowanie Microsoft ROK, usługi HP Care Pack oraz produkty sieciowe HP mogą wygrać nagrody, w tym wyjazd do Jordanii.

Akcja cash-back dla nabywców wybranych modeli urządzeń wielofunkcyjnych Brother

Firma Brother Polska oferuje nabywcom trzech atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych atrakcyjną inicjatywę cash-back. Wszyscy, którzy nabędą modele w okresie od października do listopada br., będą mogli odebrać części kwoty wydanej na ich zakup.

Photoshop Photography Program

Podczas wrześniowej konferencji Photoshop World w Las Vegas, firma Adobe ogłosiła nową ofertę dla społeczności fotografów – Photoshop Photography Program. W skład oferty wchodzą programy Photoshop CC i Lightroom, wraz ze wszystkimi funkcjami, natychmiastowym dostępem do najnowszych aktualizacji, 20 GB pamięci masowej w chmurze do przechowywania i współdzielenia plików oraz dostępem do serwisu Behance Prosite.

Uwaga! Wszyscy profesjonaliści branży poligraficznej!

Jesteście zmęczeni pracą dla kogoś i marzycie o otwarciu własnego biznesu? Jesteśmy odnoszącą sukcesy, brytyjską firmą, która szuka specjalisty w dziedzinie wykańczania druku, gotowego wprowadzić na polski rynek nasze rewolucyjne produkty. Nasze sprawdzone strategie marketingowe pozwolą Ci szybko i od zera stworzyć lukratywny biznes. Zostań dystrybutorem firmy Tech-ni-Fold – więcej informacji:
http://www.swiatdruku.eu/Ogloszenia2/Dam-prace/Firma-poszukuje-dystrybutora

Papiery Ilford w ofercie API.PL – rabat „NA START”

Firma API.PL została dystrybutorem marki Ilford – europejskiego producenta papierów do druku ekosolwentowego i wodnego pigmentowego. Dystrybutor przygotował atrakcyjne rabaty „NA START”, które będą obowiązywały przez cały wrzesień przy zakupie papieru Nanosolvent Premium Photo Paper Satin 255.

Adobe: pojedyncze aplikacje w Creative Cloud dla zespołów (CCfT) od zaraz

Firma Adobe ogłosiła nową ofertę przeznaczoną dla branży kreatywnej, dzięki której możliwe jest kupno dostępu do jednej z aplikacji desktopowych takich jak: Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC lub wielu innych dostępnych w ramach oferty Creative Cloud dla zespołów.

Promocyjna podróż na RemaDays Europe

Firma GJC Inter Media przygotowała specjalną ofertę towarzyszącą targom RemaDays Europe. Promocja dotyczy darmowego dojazdu na teren targów specjalnym RemaBusem, a także, zależnie od potrzeb gości targowych, wykorzystania promocyjnej ceny na podróżowanie do Norymbergi pociągami i samolotami.

Letnia promocja firmy Canon

W ramach kampanii „Czas na Twój kolejny krok” firma Canon przygotowała dla klientów sklepu Saturn w warszawskich Złotych Tarasach specjalną ofertę. Konsumenci, którzy odwiedzą strefę Canon, będą mogli przetestować najnowsze produkty, a jeśli zdecydują się na zakup objętych promocją urządzeń, otrzymają prezent o wartości nawet do 800 złotych.

Promocja w Zing

Wszystkie zakupy taśm klejących Solid i Rebel Pack oraz folii Multistretch dokonane w firmie Zing okresie od 10 czerwca do 31 lipca 2013 r. będą premiowane zgodnie z odpowiednimi progami. 2. Do zakupu przysługuje upominek w postaci karty upominkowej Sodexo o określonej wartości, wyznaczonej przez progi promocyjne.

Epson: premia za zakup drukarki

Kupując jedną z drukarek Epson z systemem stałego zasilania w atrament użytkownik otrzymuje premię, której wysokość zależy od modelu drukarki. Akcja trwa do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów urządzeń nią objętych. Warunkiem otrzymania premii jest zakup drukarki w Polsce i jego rejestracja na stronie www.epson.pl/wiosennapremia nie później niż 30 dni od daty zakupu.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.