Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Konkurs Invent a New Future Challenge

Do 11 marca trwa pierwszy etap konkursu Invent a New Future Challenge, w którym do wygrania jest wycieczka do USA oraz praca w międzynarodowej firmie 3M. O tym dlaczego, warto wziąć w nim udział, można przeczytać w wywiadzie zamieszczonym na stronie 3M Poland, którego udzieliła Karolina Mojeścik – polska laureatka konkursu z 2014 roku.

Chcesz powalczyć o nagrodę GRAND PRIX Film Video Foto?

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w Konkursie fotograficznym pt. „Metamorfozy Łodzi w czterech porach roku”. Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Piktogram dla firmy AWIH

Firma AWIH prosi o przesłanie propozycji piktogramu dla toreb papierowych Kraftlux i Lulux. Każdy, kto prześle swoją propozycję, otrzyma upominek. Szczegóły na stronie: www.awih.com.pl.

Wyjedź Harleyem z targów RemaDays

Drugiego dnia na Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2016 wszystkich gości czekają wielkie emocje. W hali E odbędzie się losowanie nagrody w „Loterii dla zwiedzających”. Tym razem szczęśliwiec może stać się posiadaczem motocyklu Harley Dawidson Street 750.

Ostatnie dni promocji

Zostały jeszcze 4 dni na zgłoszenie udziału w 8. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Promocje cenowe dla wystawców trwają do końca listopada.

Zainspirowani Japonią

6 grudnia mija termin nadsyłania prac na konkurs „EIZO - Zainspirowani Japonią VI”. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy graficznej związanej z Japonią - ojczyzną EIZO.
Rywalizacja rozgrywać się będzie w dwóch kategoriach:
• Open - praca wykonana dowolną techniką cyfrową w postaci fotomontażu, matte paintingu, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital paintingu, etc.
• Grafika wektorowa - praca musi być wykonana wyłącznie w technice wektorowej.

Prezent na święta od firmy Brother

Brother Polska organizuje świąteczną edycję akcji promocyjnej dla nabywców atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych z serii InkBenefit Plus. Osoby, które w dniach od 2 listopada 2015 r. do 10 stycznia 2016 r. wypełnią zgłoszenie potwierdzające zakup urządzenia, otrzymają dwa bilety na wybrany seans 2D w sieci Multikino.

Konkurs PIO

Zbliża się termin zgłaszania prac na kolejną edycję konkursu na prace dyplomowe o tematyce opakowaniowej organizowanego przez Polską Izba Opakowań. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 grudnia br. Jak wyjaśnia Izba, bez mała czteroletni okres współpracy Izby ze środowiskami akademickimi, w tym ze studenckimi kołami naukowymi o profilu opakowaniowym, a także rozszerzenie Konkursu PakStar o kategorię projektów studenckich, wskazują na realne możliwości osiągnięcia nowego jakościowo systemu pozyskiwania studentów dla problematyki opakowań. Chodzi o zwiększenie zainteresowania zagadnieniami szeroko rozumianego opakowalnictwa, co winno przyczynić się do pozyskania specjalistów z wyższym wykształceniem dla przemysłu opakowań oraz zarządzania gospodarką opakowaniami (rynek, logistyka, zagospodarowanie odpadów itp.).

Wyniki Konkursu Biuletynów Firmowych

Organizatorzy Konkursu Biuletynów Firmowych ogłosili już zwycięzców tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs „Zainspirowani Japonią”

1 października rozpoczyna się kolejna, już szósta edycja konkursu „Zainspirowani Japonią”. Tegoroczna edycja różni się od poprzednich, ponieważ dość istotnie zmieniły się regulamin, termin i koncepcja. Konkurs wychodzi z przestrzeni wirtualnej: najlepsze prace zostaną wydrukowane i zlicytowane na rzecz WOŚP. Niezmienna pozostaje atrakcyjna pula nagród – wśród nich znalazł się tradycyjnie monitor graficzny EIZO, profesjonalne tablety Wacom oraz szkolenie Eduweb.pl.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.