Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje

Konkursy, promocje, okazje

W tym miejscu można dowiedzieć się, jakie promocje czy inne sposobności korzystnego nabycia produktów proponują aktualnie klientom firmy z branży. Tutaj anonsujemy także różnego typu konkursy.

Konkurs na Mistrzowski Kalendarz Print Speeed

Każdy rodzaj kalendarza wykonanego z wykorzystaniem papieru niepowlekanego Print Speed z oferty Antalis może wziąć udział w konkursie. 50 pierwszych prac zgłoszonych do konkursu to 50 gwarantowanych nagród.

Konkurs na najlepsze selfie z okazji premiery produktu

Z okazji premiery urządzenia ScanSnap iX100 firma Fujitsu zorganizowała konkurs na najlepsze selfie, trwający do 10 grudnia br. Klienci, którzy zakupią w tym czasie skaner ScanSnap iX100, mogą dołączyć do zabawy, robiąc sobie zdjęcie podczas skanowania dokumentów swoim nowym urządzeniem w niecodziennej lub śmiesznej sytuacji. Zgłaszając je do konkursu, będą mieli szansę wygrać tablet Fujitsu najwyższej jakości.

Promocja Cashback w firmie Corel

Corel ogłosił specjalną ofertę zniżkową na pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7. Klienci, którzy zakupią pełną wersję oprogramowania, mogą uzyskać zwrot 100 euro w przypadku dokonywania aktualizacji z pakietu CorelDRAW Graphics Suite X3 (albo wcześniejszego) lub jeżeli posiadają: Adobe Creative Suite CS4 lub nowszy, Adobe Photoshop CS4 lub nowszy, Adobe Illustrator CS4 lub nowszy. Promocja trwa do 30 listopada br.

Bezpłatny bilet na viscom frankfurt

„Świat DRUKU” wspólnie z firmą Reed Exhibitions, z przyjemnością udostępnia Państwu kod promocyjny, uprawniający do bezpłatnego wstępu na Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej Reklamy i Designu viscom frankfurt 2014, które odbędą się w dniach 5-7 listopada we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). Jednodniowy bilet na targi zakupiony online kosztuje 20 euro.

Promocja „Nowe za stare” w firmie Avargraf

Do 31 października br. trwa w firmie Avargraf specjalna promocja, która umożliwia prostą i tanią wymianę starej krajarki na nową automatyczną linię do cięcia.

Canon: Print&Scan i Cashback

Firma Canon prowadzi kampanię Print&Scan, skierowaną do małych i średnich firm. Jej celem jest edukacja przedsiębiorców w zakresie możliwości wykorzystania nowoczesnych rozwiązań do druku i skanowania, a także pracy mobilnej. W ramach akcji Canon przygotował także promocję Cashback na zakup drukarek atramentowych, skanerów dokumentowych, skanerów mobilnych oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Akcja promocyjna trwa do 30 września br.

Konkurs na projekt ilustrowanej książki dla dzieci

Wydawnictwo Dwie Siostry ogłosiło pierwszą edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2014. Celem konkursu jest inicjowanie procesu tworzenia pięknych i wartościowych książek dla dzieci oraz odkrywanie utalentowanych twórców i stwarzanie im możliwości zaistnienia na polskim i międzynarodowym rynku wydawniczym.

HP GO! – VIII edycja

Hewlett-Packard Polska zachęca do kupowania serwerów HP ProLiant z procesorem Intel Xeon, oprogramowania Microsoft ROK, usług HP Care Pack oraz produktów sieciowych HP do 15 sierpnia i rejestrowania na hpgo.pl.

POS STARS 2014

Podczas wrześniowego Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań odbędzie się kolejna już edycja konkursu POS STARS, który ma wyłonić najlepsze kreacje w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie profesjonalne jury, a realizacje będą eksponowane podczas targów w Hali Wejściowej centrum wystawienniczego EXPO XXI.

Adobe Design Achievement Awards

Do 20 czerwca br. można zgłaszać prace do czternastej edycji konkursu Adobe Design Achievement Awards (ADAA), dedykowanego utalentowanym studentom z całego świata, którzy wiążą swoją przyszłość i karierę z projektowaniem graficznym, fotografią, ilustracjami, animacją, filmem cyfrowym, programowaniem oraz grafiką komputerową.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.