Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Promocja „Nowe za stare” w firmie Avargraf

Promocja „Nowe za stare” w firmie Avargraf

Do 31 października br. trwa w firmie Avargraf specjalna promocja, która umożliwia prostą i tanią wymianę starej krajarki na nową automatyczną linię do cięcia.

Zasady promocji – jak podaje Avargraf – są bardzo przejrzyste. W czasie trwania kampanii właściciel używanej krajarki Perfecta 115 może wymienić ją na nowoczesną automatyczną linię do cięcia składającą się z następujących, nowych urządzeń: krajarki Perfecta 115 TS, podnośnika stosu Perfecta BSH 3-650 i utrząsarki Perfecta BSB 3L z wałkiem wyciskającym powietrze. Jak podaje dostawca, pozwala ona osiągnąć wzrost wydajności nawet do 70% w porównaniu do pracy na samej krajarce (bez urządzeń peryferyjnych). Warunkiem wymiany jest posiadanie krajarki Perfecta o długości cięcia 115 cm (niezależnie od modelu). Musi być ona wyprodukowana od 2000 roku włącznie. Firma Avargraf dostarcza w zamian za stare urządzenie krajarkę Perfecta 115 TS wraz ze stołem bocznym lewym, powiększonym do 620×820 mm, stołem bocznym prawym powiększonym do 750×1000 mm. Urządzenie posiada też kąt przekazujący 170×470 mm. Instalowane będzie z podnośnikiem stosu Perfecta BSH 3-650, utrząsarką Perfecta BSB 3L oraz barierką ochronną SS 750. Dostawa odbywa się bezpośrednio do drukarni decydującej się na wymianę. Usługa obejmuje również demontaż starego urządzenia, wdrożenie nowego, a także szkolenie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.