Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Promocja Cashback w firmie Corel

Promocja Cashback w firmie Corel

Corel ogłosił specjalną ofertę zniżkową na pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7. Klienci, którzy zakupią pełną wersję oprogramowania, mogą uzyskać zwrot 100 euro w przypadku dokonywania aktualizacji z pakietu CorelDRAW Graphics Suite X3 (albo wcześniejszego) lub jeżeli posiadają: Adobe Creative Suite CS4 lub nowszy, Adobe Photoshop CS4 lub nowszy, Adobe Illustrator CS4 lub nowszy. Promocja trwa do 30 listopada br.

„Nie wszyscy projektanci, szczególnie okazjonalni użytkownicy, chcą płacić za swoje oprogramowanie na zasadach subskrypcji – powiedziała Jo Levens, globalny dyrektor ds. marketingu firmy Corel. – Oferujemy jednorazową płatność za stałą licencję pakietu CorelDRAW w wersji w pudełku lub do pobrania. Ta specjalna promocja oraz bezpłatne samouczki dostępne w sieci sprawiają, że użytkownikom jest łatwiej niż kiedykolwiek przejść z innych produktów na nasze”.
Niezależnie od tego, czy dotyczy to grafiki, zdjęć, czy projektowania internetowego, pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 pomaga użytkownikom uzyskać bardziej atrakcyjne projekty. Interfejs aplikacji, który można w pełni dostosować do potrzeb użytkownika, został zmodernizowany tak, aby pomagać w dowolnym toku prac. Klienci mogą korzystać z zaawansowanych funkcji wypełniania oraz przezroczystości, a także całkowicie kontrolować tekst i kolory. Pakiet oferuje również dostęp do repozytorium zasobów stworzonych przez użytkowników, którymi projektanci mogą się wymieniać.
Formularz zgłoszeniowy: www.corel.com/cashback.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.