Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Konkursy, promocje, okazje / Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Fotolia by Adobe wspiera młode talenty

Ruszyły zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Young Creatives. Bank zdjęć Fotolia by Adobe jest partnerem konkursu i wspiera swoimi zasobami startujących w nim twórców.

Young Creatives Integrated to konkurs organizowany przez Klub Twórców Reklamy i skierowany do młodych pracowników marketingu i komunikacji. Zadaniem jego uczestników będzie stworzenie projektu kampanii zintegrowanej bądź strategii komunikacji. Jak mówią organizatorzy: aby wygrać, nie trzeba ani być mistrzem Photoshopa, ani nawet pracować w kreacji. Nagroda trafi bowiem do tego, kto wpadnie na najlepszy pomysł i najciekawiej o nim opowie. Co roku w wydarzeniach organizowanych w ramach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób.

„Oprócz tego, że posiadamy bardzo bogatą bazę obrazów stanowiącą doskonałe źródło inspiracji, staramy się też regularnie wspierać talenty wśród młodych twórców. Postanowiliśmy wesprzeć polską edycję Young Creatives, przekazując każdej osobie biorącej udział w konkursie po 10 kredytów Fotolia do zilustrowania jej projektu konkursowego. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 64 milionów plików” – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia by Adobe w Polsce.

Przed uczestnikami niezwykle trudne zadanie – na realizację pracy konkursowej będą mieli tylko dwa dni. „Liczymy, że obrazy z banku Fotolia będą dla nich inspiracją i pomogą im stworzyć ciekawe projekty” – dodaje Jaroszewska.

Zgłoszenia do konkursu Young Creatives Integrated można przesyłać do 10 października. Zwycięzcy wygrają wyjazd na festiwal Eurobest w Rzymie. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.ktr.org.pl/young-creatives.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.