Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Personalizacja etykiet według Primera Technology

Personalizacja etykiet według Primera Technology

Na tegorocznych targach Labelexpo firma Primera Technology Europe zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania kierowane do producentów etykiet. Amerykański producent urządzeń drukujących wystawi swoje stoisko w hali 8, pod numerem 8B49.

Primera Technology Europe prezentować będzie zmodyfikowane systemy CX/FX 1200e, z nowymi rozwiązaniami w zakresie dopasowywania kolorów i druku zmiennych danych, opracowanymi przy współpracy z firmą ColorGATE z Niemiec. Firma zapowiedziała także prezentację nowej drukarki etykiet LX1000e. Ponadto, amerykański producent przedstawi ofertę nowych podłoży z serii Primera Genuine, oraz swoje koncepcje dotyczące druku etykiet spersonalizowanych.

Urządzenie Primera LX1000e jest przeznaczone do zadrukowywania etykiet o wysokiej wytrzymałości. Producent wyposażył drukarkę w duże pojemniki na tusze, osobne dla poszczególnych kolorów CMYK. Jak zapewnia producent, model LX1000e oferuje niższy koszt wydruku w przeliczeniu na etykietę, od porównywalnych produktów konkurencji. Primera LX1000e może drukować z prędkością maksymalną 101 mm/s. Producent rekomenduje drukarkę zarówno do druku etykiet produktów spożywczych, jak i etykiet ostrzegawczych czy identyfikatorów.

Primera wskazuje na oczekiwania rynku w zakresie drukowania etykiet na żądanie dopiero w trakcie dokonywania transakcji w punkcie sprzedaży detalicznej. Taki sposób druku etykiet spersonalizowanych jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, szukających coraz bardziej unikalnych produktów. Propozycją firmy Primera jest kompaktowa drukarka etykiet LX500e, o wymiarach 26,4 x 38,9 cm i wysokości 18cm, oferująca kolorowe wydruki o szerokości do 101,6 mm. Urządzenie wyposażone jest w technologię inkjetową, używa tylko jednego kolorowego kartridża i ma zintegrowaną głowicę drukującą. Producent przekonuje, że drukarka Primera LX500e sprawdza się w niskonakładowym druku etykiet lepiej od rozwiązań offsetowych i fleksograficznych.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.