Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Urządzenia firmy Primera będą współpracować z oprogramowaniem ColorGATE

Urządzenia firmy Primera będą współpracować z oprogramowaniem ColorGATE

Primera CX1200e

Firma Primera Technology, specjalizująca się w produkcji specjalistycznych urządzeń drukujących poinformowała, że oprogramowanie RIP Productionserver firmy ColorGATE Digital Output Solutions będzie oferowane z cyfrowymi drukarkami do etykiet Primera CX1200e i cyfrowymi systemami do końcowej obróbki etykiet FX1200e.

Productionserver to modułowe, skalowalne oprogramowanie RIP do zarządzania barwą i przepływem pracy. Najnowsza wersja Productionserver 10 wyróżnia się większą prędkością ripowania dzięki zdolności do przetwarzania wielu zadań jednocześnie, szybkim profilowaniem, optymalnym oddawaniem barw i jednolitym odwzorowaniem dla wszystkich aplikacji.

Technologię InkSaver opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia tonera, a co za tym idzie kosztów eksploatacji urządzeń, bez widocznych strat w jakości wydruków. Technologia ta pozwala zoptymalizować kompozycję kolorów poprzez zredukowanie ilości kolorów CMY i zastąpienie ich kolorem czarnym w odpowiednich proporcjach.

Pakiet oprogramowania posiada dodatkowe funkcje do zarządzania zleceniami, kolorami, przepływem pracy i produkcją, takie jak:

  • Collective Job (Nesting) – umożliwia łączenie zleceń w jeden zbiorczy proces w celu optymalnego przygotowania do cięcia i oszczędności materiału.
  • Color Replacement – funkcja ta umożliwia automatyczną lub ręczną zamianę kolorów spotowych za pośrednictwem zintegrowanego narzędzia pomiarowego. Dowolny kolor lub paleta kolorów (RGB, CMYK, spotowe) mogą zostać zastąpione przez kolory CMYK lub L*a*b*.
  • Gamut Viewer – pozwala na dwu- i trójwymiarowe porównanie różnych przestrzeni kolorów, oraz ustalenie które kolory mogą zostać wydrukowane na CX1200e.
  • Print and Cut Module – synchronizuje funkcje drukowania na CX1200e i cięcia na FX1200e poprzez automatyczne nanoszenie czarnych oznaczeń na wydruk i generowanie pliku cięcia.

Andreas Hoffmann, Dyrektor Zarządzający, Primera Technology Europe: „System cyfrowego druku i wykańczania CX/FX1200e ma liczne grono użytkowników na całym świecie, a nasza firma dokłada wszelkich starań aby zawsze dostarczać im rozwiązania których potrzebują. Dlatego z radością oferujemy klientom profesjonalne, atrakcyjne cenowo oprogramowanie, zawierające wszystkie funkcje potrzebne do obsługi urządzeń CX1200e i FX1200e, pozwalające uzyskać znaczące oszczędności kosztów wydruku”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.