Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Wzmocniony dział sprzedaży Grafotronic

Firma Grafotronic, dostawca cyfrowych urządzeń do wykańczania, poszerzył europejski zespół sprzedaży. W ostatnim czasie do firmy dołączył Patrick Brouns, który posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy w branży poligraficznej, a przez ostatnie siedem lat kierował zespołem projektującym i sprzedającym niestandardowe rozwiązania do druku cyfrowego i wykańczania w Xeikon.

Trzy nowe osoby w zespole Scodix

Scodix rozszerza globalny zespół sprzedaży, aby zapewnić lepszą obsługę sieci partnerskiej oraz sprzedaży bezpośredniej dla rozwiązań cyfrowego uszlachetniania. Wśród nowo mianowanych specjalistów jest Sławomir Iwanowski, który zajął stanowisko Global Channel Directora.

Robert Welford mianowany prezesem Xeikon

Firma Flint Group ogłosiła powołanie Roberta Welforda na stanowisko prezesa Xeikon, działu cyfrowego. Przechodząc z obecnego stanowiska wiceprezesa ds. badań i rozwoju, ma on „poprowadzić Xeikon przez kolejną fazę sukcesu i potwierdzić głębokie zaangażowanie firmy w dostarczanie klientom na całym świecie innowacji w druku cyfrowym”.

Rozbudowa zespołu Epson Polska

Epson Polska poinformował o istotnym, 20-proc. poszerzeniu składu osobowego zespołu firmy. Zatrudnienie kolejnych specjalistów związane jest z rozwojem różnych, niezwiązanych ze sobą segmentów produktów i usług. Poniżej krótka prezentacja nowych pracowników.

Duet kierowniczy w Koenig & Bauer Coding

Firma Koenig & Bauer Coding poinformowała o mianowaniu z początkiem 2023 r. Stefana Ballinga na stanowisko nowego współdyrektora zarządzającego przedsiębiorstwem. W tej roli zastąpił Olivera Vollanda, który zmarł niespodziewanie w kwietniu 2022 r. Drugim dyrektorem jest German Stuis.

Zmiany w strukturze zarządu Vetaphone

Firma Vetaphone, dostawca rozwiązań do koronowej i plazmowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych, po kilku z rzędu rekordowych latach sprzedaży, z myślą o dalszym rozwoju dokonała kilku kluczowych zmian na najwyższym szczeblu.

Zmiana w zarządzie firmy Hunkeler

Firma Hunkeler AG poinformowała, że z dn. 1 stycznia 2023 r. dotychczasowy dyrektor generalny – Michel Hunkeler, przekaże swoje stanowisko Danielowi Erniemu, który dotąd był członkiem zarządu oraz kierował działem sprzedaży. Ustępujący CEO będzie nadal zaangażowany w strategiczne kierowanie Grupą Hunkeler, zamierza też ściśle współpracować z zarządem.

Nowy dyrektor generalny firmy Gallus

Gallus Group poinformowała, że nowym dyrektorem generalnym zostanie Dario Urbinati. Na tym stanowisko zastąpi Franka Schauma, który stanie na czele działu druku w koncernie Heidelberg. Urbinati może pochwalić się 17-letnim doświadczeniem w sektorze graficznym. W nowej roli jego zadaniem będzie kontynuowanie misji firmy, polegającej na rozwijaniu rynku wąskiej wstęgi w oparciu o zrównoważony rozwój, czyli na tworzeniu nowych technologii, takich jak wprowadzony niedawno do sprzedaży Gallus One.

Zmiany w kierownictwie firmy Canon

Firma Canon Europe poinformowała, że Taz Nakamasu – dotychczasowy wiceprezes wykonawczy działu Digital Printing & Solutions w regionie EMEA został mianowany globalnym dyrektorem generalnym Canon Production Printing. W tej funkcji zastąpi Micka Asadę, który pod koniec 2022 r. wróci do Tokio, gdzie będzie pełnił nową funkcję w centrali firmy Canon Inc. Stanowisko zwolnione przez T. Nakamasu od stycznia 2023 r. obejmie Hiro Imamura – obecny wiceprezes ds. marketingu i innowacji w Digital Printing & Solutions w regionie EMEA.

Nowy członek zarządu FESPA

Podczas Zgromadzenia Ogólnego FESPA, które odbyło się w Madrycie, Brytyjka Nicole Spencer została jednogłośnie wybrana nowym członkiem zarządu stowarzyszenia po tym, jak Lascelle Barrow ustąpił ze swoich regionalnych obowiązków w Zarządzie FESPA jako reprezentant Wielkiej Brytanii i otrzymał dożywotni status Honorowego Członka Zarządu, w uznaniu jego wybitnego osobistego wkładu w rozwój FESPA i społeczności poligraficznej.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.