Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news / Stora Enso na drupie: „What a tree can do”

Stora Enso na drupie: „What a tree can do”

„What a tree can do” – pod takim hasłem przebiegać będzie obecność firmy Stora Enso na targach drupa 2016 w Düsseldorfie. Na stoisku firmy, zlokalizowanym w pawilonie nr 1, zostanie zaprezentowana jej pełna oferta w zakresie papierów graficznych, kartonów oraz tektur falistych typu Re-board. Targowe pokazy uwzględnią też zupełnie nowe rozwiązania, bazujące na technologiach cyfrowych i pokazujące możliwości wykorzystania surowców drzewnych – zarówno obecnie jak i w przyszłości.

Pawilon nr 1 targów drupa, tradycyjnie zajmowany przez firmę Heidelberg i jej partnerów technologicznych, to jedna z najchętniej odwiedzanych części tej wystawy. We wchodzącym w skład hali audytorium codziennie odbywać się będą prezentacje ekspertów branżowych, wśród których znajdą się także przedstawiciele Stora Enso. „Wspólna z innymi dostawcami obecność na tegorocznych targach drupa będzie przebiegała pod hasłem innowacyjności. Chcemy pokazać, w jaki sposób – łącząc kompetencje i doświadczenia różnych firm – możemy je integrować angażując w rozwiązania, dedykowane naszym klientom. Stora Enso zaprezentuje w Düsseldorfie szerokie spektrum swoich papierów graficznych i kartonów, które z jednej strony charakteryzują się proekologicznością, z drugiej – umożliwiają realizację innowacyjnych projektów poligraficznych i opakowaniowych. Nasze podłoża będą wykorzystywane podczas przebiegających „na żywo” demonstracji kilku maszyn drukujących znajdujących się w pawilonie nr 1, jak również w innych maszynach drukujących, prezentowanych na targach drupa 2016” – mówi Katariina Tanner, wiceprezes ds. marketingu dywizji papierniczej Stora Enso.

„Rok 2016 jest dla całej dywizji Consumer Board niezwykle ważny. Świętujemy w nim 20-lecie wprowadzenia na rynek kartonów Performa i CKB. Przyniesie on również uruchomienie zupełnie nowej, wysoce zaawansowanej maszyny produkującej tekturę w zakładzie Beihai w Chinach. Z kolei na targach drupa 2016 pokażemy kilka unikalnych rozwiązań opakowaniowych, bazujących na projektach nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu Recreate Packaging. Będą to w naszej opinii bardzo ważne targi, pełne innowacji opartych na surowcach odnawialnych” – dodaje Jonas Pettersson, wiceprezes ds. marketingu i zarządzania produktem w Stora Enso Carton Board.

Na stoisku firmy będzie dostępna specjalna mapka, prezentująca wszystkie miejsca na targach, w których będą wykorzystywane materiały Stora Enso.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Award 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Technologia ta, dostępna w ramach pakietu Flexcel NX Print Suite do opakowań giętkich, rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.