Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

BOBST na targach wcieli swoją wizję w życie

Szwajcarski producent zapowiedział, że podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia przeznaczone dla wszystkich segmentów branży – opakowań giętkich, etykiet, opakowań z tektury litej i falistej oraz usługi mające wspierać użytkowników w sprawnym prosperowaniu dziś i w przyszłości. Na stoisku będzie dostępna „maszyna koncepcyjna”, za pomocą której pokazane będzie urzeczywistnienie wizji BOBST w zakresie kompleksowego procesu produkcyjnego opartego o cztery filary: łączność, cyfryzacja, automatyzacja i zrównoważony rozwój.

Epson będzie promował produkcję w miejscu zapotrzebowania

Ekspozycja japońskiego producenta na targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) będzie bardzo rozbudowana, by pokazać różnorodną ofertę rozwiązań do druku przemysłowego, a także podkreślić rosnące możliwości lokalnej produkcji w miejscu zapotrzebowania. Podczas konferencji poprzedzającej targi jedynie uchylono rąbka tajemnicy odnośnie do premierowych prezentacji.

Kurz przeniesie możliwości zdobienia na wyższy poziom

Podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca br.) Leonhard KURZ – firma specjalizująca się w dziedzinie technologii cienkowarstwowych do zdobienia powierzchni – wystąpi w roli wyłącznego Platynowego Partnera wydarzenia pod hasłem „Przemyśl, co jest możliwe”. Stoisko producent będzie podzielone na pięć obszarów tematycznych (Kreatywność i technologia, Pragnienie i budżet, Wirtualność i rzeczywistość, Bezpieczeństwo i styl oraz Design i zrównoważony rozwój) w celu pokazania, że dwa pozornie sprzeczne czynniki można połączyć, aby otworzyć zupełnie nowe możliwości.

Kongsberg PCS pomoże firmom uwolnić ich potencjał

Kongsberg Precision Cutting Systems na tegorocznej edycji targów drupa (Düsseldorf, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wystąpi po raz pierwszy na osobnym stoisku i zaprezentuje najnowsze technologie w zakresie cięcia cyfrowego, które pomogą użytkownikom w osiągnięciu maksymalnej wydajności bez uszczerbku dla jakości i kreatywności. Producent zamierza przedstawić premierowo nowe rozwiązania.

Filozofia „4Es” od Martin Automatic

Amerykański producent technologii odwijania/przewijania i napinania wstęgi – Martin Automatic – na nadchodzących targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.) zaprezentuje m.in. dwa ze swoich najbardziej cenionych na rynku i popularnych urządzeń: odwijak z funkcją łączenia wstęgi MBS oraz dwuwrzecionową przewijarkę typu LRD. Głównym celem ekspozycji będzie pokazanie konwerterom za pomocą maksymy firmy „4Es” (łatwy w użyciu, łatwy do zrozumienia, łatwy w utrzymaniu i łatwy w integracji), jak dzięki automatyzacji mogą zwiększyć rentowność swoich procesów produkcyjnych.

Fujifilm zaprosi do „odkrycia różnic”

Fujifilm Group zapowiedziała obecność na targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.) na największym w historii korporacji stoisku o powierzchni niemal 2,5 tys. m2 (to wynik zmienionej rok temu struktury biznesowej). Pokazane tam zostaną sztandarowe i najnowsze technologie druku producenta – od analogowych do cyfrowych, od tonera do atramentu, od głowic drukujących po tusze i oprogramowanie – dzięki którym firma, świętująca 90-lecie, chce zaprosić klientów do „odkrycia różnic” w wartości rozwiązań dostępnych na rynku.

Razem pokażą zintegrowany ekosystem dla branży opakowań

Firmy Esko, X-Rite, Pantone i Enfocus zdecydowały o połączeniu sił, by stworzyć kompleksowy ekosystem oferujący usprawnione procesy, zwiększoną wydajność i bardziej zrównoważony rozwój, a w efekcie umożliwić markom znacznie przyspieszone wprowadzanie ich produktów na rynek. Firmy, należące do koncernu Veralto, przedstawią swoją ofertę na wspólnym stoisku podczas targów drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.).

Oprogramowanie w służbie hybrydowego druku

Hybrid Software – twórca oprogramowania dla producentów technologii druku cyfrowego i konwencjonalnego oraz dostawców OEM – na targach drupa 2024 (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.) zamierza przedstawić swoją koncepcję działalności, polegającą na kompleksowym wspomaganiu produkcji poligraficznej zarówno w technologii cyfrowej, jak i konwencjonalnej. Na stoisku nie zabraknie nowości.

Więcej możliwości dla rynku opakowań z tektury i papieru

Highcon z myślą o targach drupa (Düsseldorf, 28 maja–7 czerwca br.) przygotował nowe cyfrowe rozwiązania wyposażone w zaawansowane funkcje, przeznaczone dla szybko rozwijającego się rynku opakowań z papieru i tektury. Jak zaznacza producent, cyfrowe sztancowanie, oferujące wysoką produktywność i jakość, stanowi odpowiedź na potrzeby globalnego rynku w zakresie produkcji coraz krótszych partii produkcyjnych, skracania czasu dostaw, ekologiczności oraz lepszej obsługi klienta. Na targowym stoisku oprócz najnowszych i znanych już maszyn prezentowana będzie działalność klientów izraelskiej firmy.

Nowy standard w branży druku cyfrowego

Firma HP na targach drupa 2024 (28 maja – 7 czerwca br.) pokaże nowe rozwiązania produkcyjne dla branży druku komercyjnego oraz etykiet i opakowań, zapewniające wysoką produktywność i poprawiające rentowność druku cyfrowego (m.in. Indigo 120K i Indigo 18K Digital Press, udoskonaloną ofertę HP PageWide, HP Indigo 7K Secure Digital Press). W Düsseldorfie odwiedzający będą mogli zobaczyć osiem zautomatyzowanych linii produkcyjnych wyposażonych w najnowsze innowacje HP Industrial, obejmujące ponad 25 firm partnerskich i ponad 20 unikalnych rozwiązań w zakresie automatyzacji.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.