Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / drupa innovation park 2016

drupa innovation park 2016

Po raz kolejny drupa innovation park (dip) będzie punktem, w którym zogniskują się najnowsze, inspirujące i twórcze propozycje branży. W sześciu obszarach tematycznych związanych z aktualnymi tendencjami będą prezentowane rozwiązania wchodzące w skład procesów druku i publishingu.

„Dip to znakomity sposób, by pokazać nowatorskie rozwiązania i produkty, zarówno dla firm młodych, start-upów, jak i dla globalnych graczy – mówi Sabine Geldermann, dyrektor targów drupa. – Od swojej premiery na targach drupa 2004 dip uchodzi za ważną platformę innowacyjnych technologii dla międzynarodowego rynku druku i mediów. Chcemy pracować dalej na ten sukces. Zgodnie z nową strategią drupy koncentrujemy się na priorytetowych tematach, w dip goście będą mieć wgląd w technologie przyszłości. W ten sposób dostarczymy branży instrumenty wspierające strategiczne decyzje biznesowe”. Park innowacji zajmie powierzchnię ponad 3000 m2 w centralnie położonej i czytelnie oznakowanej przestrzeni w hali nr 7. Jako miejsce spotkań dip będzie stanowić zarazem scenę prezentacji i platformę komunikacji. Obszary tematyczne dip 2016: 1. Wielokanałowe publikowanie i rozwiązania marketingowe; 2. Web-to-media i e-commerce; 3. Procesy optymalizacji i automatyzacji; 4. Wartość dodana w druku; 5. Innowacje w technologiach druku; 6. Modele biznesowe. Szczegóły rejestracji i dalsze informacje będą dostępne na stronie www.drupa.de pod koniec marca.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.