Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / drupa co trzy lata

drupa co trzy lata

Organizator targów drupa poinformował, że od 2016 roku impreza będzie odbywała się w cyklu trzyletnim, tak więc kolejne edycje będą miały miejsce w latach: 2019, 2022 i 2025.

Wiodące w kalendarzu imprez branżowych targi drupa, podczas których producenci i dystrybutorzy z całego świata prezentują swoją ofertę związaną z drukiem i rozwiązaniami crossmediowymi, odbywały się do tej pory co cztery lata. Poczynając od przyszłorocznej edycji, w dniach 31–10 czerwca 2016 roku, interwał pomiędzy nimi wyniesie trzy lata. Claus Bolza-Schünemann, przewodniczący zarządu targów drupa i prezes zarządu Koenig & Bauer Group wyjaśnia: „Cały łańcuch produkcyjny zmienił się znacząco w minionych latach, co spowodowane było głównie rozwojem technologii cyfrowych i internetu. Ponadto więcej uwagi poświęca się innowacyjnym technologiom, takim jak druk 3D, drukowana elektronika, druk funkcjonalny. Dlatego też istotne jest, żeby nasi klienci częściej mogli zapoznać się z najnowszą ofertą dostępną na rynku i dostosowywać swoje modele biznesowe do tego, co mają do dyspozycji. Organizatorzy targów drupa postanowili wyjść im naprzeciw i skrócić cykl odbywania się imprezy o rok”.
Werner Matthias Dornscheidt, przewodniczący Messe Düsseldorf, dodaje: „Ponadto drupa nie odbędzie się w 2020 roku – tym samym, co interpack, oznacza to kolejne korzyści dla naszych klientów. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na dokładne daty, ale wiemy już, że, tradycyjnie, spotkamy się w Düsseldorfie w maju – roku 2019, 2022, 2025”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.