Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / drupa co trzy lata

drupa co trzy lata

Organizator targów drupa poinformował, że od 2016 roku impreza będzie odbywała się w cyklu trzyletnim, tak więc kolejne edycje będą miały miejsce w latach: 2019, 2022 i 2025.

Wiodące w kalendarzu imprez branżowych targi drupa, podczas których producenci i dystrybutorzy z całego świata prezentują swoją ofertę związaną z drukiem i rozwiązaniami crossmediowymi, odbywały się do tej pory co cztery lata. Poczynając od przyszłorocznej edycji, w dniach 31–10 czerwca 2016 roku, interwał pomiędzy nimi wyniesie trzy lata. Claus Bolza-Schünemann, przewodniczący zarządu targów drupa i prezes zarządu Koenig & Bauer Group wyjaśnia: „Cały łańcuch produkcyjny zmienił się znacząco w minionych latach, co spowodowane było głównie rozwojem technologii cyfrowych i internetu. Ponadto więcej uwagi poświęca się innowacyjnym technologiom, takim jak druk 3D, drukowana elektronika, druk funkcjonalny. Dlatego też istotne jest, żeby nasi klienci częściej mogli zapoznać się z najnowszą ofertą dostępną na rynku i dostosowywać swoje modele biznesowe do tego, co mają do dyspozycji. Organizatorzy targów drupa postanowili wyjść im naprzeciw i skrócić cykl odbywania się imprezy o rok”.
Werner Matthias Dornscheidt, przewodniczący Messe Düsseldorf, dodaje: „Ponadto drupa nie odbędzie się w 2020 roku – tym samym, co interpack, oznacza to kolejne korzyści dla naszych klientów. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na dokładne daty, ale wiemy już, że, tradycyjnie, spotkamy się w Düsseldorfie w maju – roku 2019, 2022, 2025”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.