Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zdradzą przepis na sukces opakowania

Zdradzą przepis na sukces opakowania

W dn. 31 października odbędzie się ósma już edycja konferencji „Label Innovations, czyli przepis na sukces Twojego opakowania”. Wydarzenie, organizowane przez drukarnię Etidruk Etykiety.pl, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaplanowano w formule online. Co roku prelekcje branżowych specjalistów przyciągają wielu przedstawicieli przedsiębiorstw produkcyjnych szukających wiedzy w zakresie technologii opakowań i szans rozwojowych. Tematyka skupia się wokół opakowań, etykiet i etykietowania, nowych trendów opakowaniowych oraz praktycznych rozwiązań z tego zakresu. Start o 9.30, udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. A co w programie?

Adam Fotek z J. S. Hamilton będzie mówił o tym, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo zadrukowanych materiałów do żywności, kosmetyków i farmaceutyków.

Izabela Bohdan-Talmont z Emipak opowie o uwodzicielskiej mocy etykiet i opakowań w kształtowaniu cen i działań trademarketingowych.

Renata Kuczyńska-Marczak reprezentująca Etidruk Etykiety.pl wygłosi prelekcję pt. „Etykieta niejedno ma imię, czyli słów kilka o wpływie uszlachetnień na projekty graficzne etykiet”.

Antoni Łuchniak ze studia graficznego Kółko i Krzyżyk w swoim wystąpieniu opowie o rebrandingu („Jak przejść suchą stopą przez trudną zmianę wizerunku opakowań?”).

Piotr Lis z 3M Poland skupi się z kolei na przedstawieniu wpływu sytuacji branży poligraficznej na działalność producentów.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie labelinnovations.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.