Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliżają się targi Paperworld

Zbliżają się targi Paperworld

Targi artykułów biurowych i papierniczych Paperworld, organizowane we Frankfurcie nad Menem, dają pełen obraz sektora dostawców papieru, artykułów papierniczych i biurowych. W dniach 28–31 stycznia 2012 roku na targach spotkają się producenci, dostawcy i kupujący z ponad 140 krajów. Ponad 2400 wystawców zaprezentuje swoje produkty 66 tysiącom zwiedzającym z całego świata.

Będzie to szansa do zaprezentowania nowych produktów. Detaliści specjalizujący się w designie, księgarze i nabywcy z firm zaopatrujących biura w materiały biurowe poznają nowe biznesowe możliwości dzięki licznym imprezom specjalnym prezentującym najważniejsze tendencje.
W ramach Asia High-Quality Selection odbędzie się specjalny pokaz Asia Design Excellence (Doskonałość azjatyckiego designu) adresowany do księgarzy. Artykuły papiernicze, kartki z życzeniami, drobne podarki i książki zostaną uporządkowane tematycznie, np. prezenty dla mężczyzn czy koty. Praktycznym przewodnikiem po trendach ze świata mody, architektury i designu inspirujących twórców artykułów papierniczych i biurowych będzie Paperworld Trend Show 2012/2013. Nie tylko wskaże style, które zdominują nadchodzące miesiące, ale też objaśni, w jaki sposób czerpać dodatkowe zyski ze sklepów i wystaw sklepowych. Słowa-klucze prezentacji to „jasny”, „ciemny” i „miękki”. Przestrzeń promocji młodych innowacyjnych firm powstała dzięki inicjatywie BMWi (Federalne Ministerstwo Gospodarki i Technologii) będzie dla młodych niemieckich firm okazją do promocji na korzystnych warunkach. Jak co roku zostanie rozstrzygnięty konkurs dla projektantów kartek z życzeniami. Ponad 600 studentów szkół designu i akademii sztuki zgłosiło swoje projekty do konkursu będącego wspólnym przedsięwzięciem A.V.G. (Greetings Card Association) i targów frankfurckich. 10 kartek wybranych przez sędziów zawiśnie w targowym Cafe Card. Zaś w Action Cubes artyści działający na różnych polach: zajmujący się np. chińską kaligrafią lub wycinający sylwetki z papieru, zademonstrują swoje rzemiosło. Dzięki Filu, archiwum prac ilustratorów, twórców książek artystycznych, grafików i fotografów, odwiedzający bez trudu znajdą poszukiwane przez siebie prace, tematy, nazwiska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.