Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliżają się targi PCI Days 2020

Zbliżają się targi PCI Days 2020

W dniach 4 i 5 czerwca br. w Global EXPO w Warszawie na przedstawicieli branż farmaceutycznej i kosmetycznej czeka bogata oferta wystawiennicza dostawców z Polski i z zagranicy, ponadto wykłady i konferencje oraz warsztaty dla osób odpowiedzialnych w firmach za zakupy. To wszystko podczas drugiej edycji targów PCI Days, nad którymi patronat medialny objął „Świat DRUKU”.

Aby zapewnić wystawcom liczną obecność ich grupy docelowej, organizatorzy opracowują atrakcyjny i bogaty program merytoryczny. Wzorem poprzedniej edycji, w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej) odbędzie się szereg interesujących wykładów przybliżających najważniejsze zagadnienia i problemy, którymi żyje branża, a także ich rozwiązania. Ponadto odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniom mikrobiologicznym w produkcji leków i kosmetyków, którą zorganizuje Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji.

Doskonałą okazją na premierę produktową będzie konferencja ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021”, w ramach której dostawcy surowców podczas 20-minutowych prezentacji opowiedzą o swoich premierowych i innowacyjnych produktach i zaproszą słuchaczy do odwiedzenia swoich stoisk. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w specjalnych warsztatach dla zakupowców, podczas których trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów opowiedzą o ryzyku zakupowym i bezpiecznych strategiach, a także o wyzwaniach zakupowych XXI wieku. Udział w programie merytorycznym jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Organizator targów PCI Days, Wydawnictwo Farmacom, poinformowało ponadto, że w gronie wystawców tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się firmy: ACME, ACO, Acti Pack, Aerre Inox, Afpro Filters, Alior Bank, Auspol, Avicenna Oil, Boccard Polska, Bosky, B&P Engineering, Cabka, Capsugel/Lonza, Chemgineering, Chemia i Biznes, C.H. Erbslöh Polska, Clean Project, Cleanroom, C.M. Systems, PPU Comex, Cornelius Polska, Cos.Mec, Craemer, Curtis Health Caps, Donserv, Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Efaflex Polska, Eko Higiena, Famsupport, FläktGroup Poland, Flowcrete Polska, Formed, GHP, Glob Center, gradient.Systemintegration, Grupa JMC, Impag Chemical Poland, Intrex, KMP Projekt, Komender, LAB-EL Elektronika Laboratoryjna, LGC Standards, Mado Systemy, Marchesini Group, Maverick, MECH-MASZ Szczeciński, Miele, Mikrolab, Neumo Polska, Nortec Industrial Solutions, Nortrade Pharma, Polpak, Pol-Nil, Pont Packaging, PQE Group, Preston Packaging, Prespack, Rettenmaier Polska, RTTechnik Zach, Salvena, scanware electronic, Shim-Pol, S.M.Art, Statsoft Polska, Stigen, Synthos Care, T&D Corporation, Unicom International, Urliński, Wiking Graf, Zigler Polska.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.