Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliżają się targi PCI Days 2020

Zbliżają się targi PCI Days 2020

W dniach 4 i 5 czerwca br. w Global EXPO w Warszawie na przedstawicieli branż farmaceutycznej i kosmetycznej czeka bogata oferta wystawiennicza dostawców z Polski i z zagranicy, ponadto wykłady i konferencje oraz warsztaty dla osób odpowiedzialnych w firmach za zakupy. To wszystko podczas drugiej edycji targów PCI Days, nad którymi patronat medialny objął „Świat DRUKU”.

Aby zapewnić wystawcom liczną obecność ich grupy docelowej, organizatorzy opracowują atrakcyjny i bogaty program merytoryczny. Wzorem poprzedniej edycji, w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej) odbędzie się szereg interesujących wykładów przybliżających najważniejsze zagadnienia i problemy, którymi żyje branża, a także ich rozwiązania. Ponadto odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniom mikrobiologicznym w produkcji leków i kosmetyków, którą zorganizuje Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji.

Doskonałą okazją na premierę produktową będzie konferencja ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021”, w ramach której dostawcy surowców podczas 20-minutowych prezentacji opowiedzą o swoich premierowych i innowacyjnych produktach i zaproszą słuchaczy do odwiedzenia swoich stoisk. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w specjalnych warsztatach dla zakupowców, podczas których trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów opowiedzą o ryzyku zakupowym i bezpiecznych strategiach, a także o wyzwaniach zakupowych XXI wieku. Udział w programie merytorycznym jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Organizator targów PCI Days, Wydawnictwo Farmacom, poinformowało ponadto, że w gronie wystawców tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się firmy: ACME, ACO, Acti Pack, Aerre Inox, Afpro Filters, Alior Bank, Auspol, Avicenna Oil, Boccard Polska, Bosky, B&P Engineering, Cabka, Capsugel/Lonza, Chemgineering, Chemia i Biznes, C.H. Erbslöh Polska, Clean Project, Cleanroom, C.M. Systems, PPU Comex, Cornelius Polska, Cos.Mec, Craemer, Curtis Health Caps, Donserv, Dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, Efaflex Polska, Eko Higiena, Famsupport, FläktGroup Poland, Flowcrete Polska, Formed, GHP, Glob Center, gradient.Systemintegration, Grupa JMC, Impag Chemical Poland, Intrex, KMP Projekt, Komender, LAB-EL Elektronika Laboratoryjna, LGC Standards, Mado Systemy, Marchesini Group, Maverick, MECH-MASZ Szczeciński, Miele, Mikrolab, Neumo Polska, Nortec Industrial Solutions, Nortrade Pharma, Polpak, Pol-Nil, Pont Packaging, PQE Group, Preston Packaging, Prespack, Rettenmaier Polska, RTTechnik Zach, Salvena, scanware electronic, Shim-Pol, S.M.Art, Statsoft Polska, Stigen, Synthos Care, T&D Corporation, Unicom International, Urliński, Wiking Graf, Zigler Polska.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.pcidays.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.