Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliżają się targi Fast Textile

Zbliżają się targi Fast Textile

W dn. 21–23 listopada 2023 r. w przestrzeniach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo odbędzie się 9. edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile. To jedyna tego typu wystawa w Polsce, stanowiąca platformę do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych, zwiększania potencjału organizacyjnego firm i budowania rozpoznawalności marki na rynku tekstylnym.

Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia na gości czekała szeroka oferta tekstyliów, prezentowana przez wystawców z całego świata w specjalnie zaaranżowanych strefach tematycznych: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i pawilony narodowe, a także strefa odzieży Fast Fashion oraz Advertising Textiles (tekstylia reklamowe).

Bogata oferta wystawiennicza co roku wzbudza ogromne zainteresowanie zwiedzających, szczególnie ze względu na dużą liczbę bezpośrednich producentów z różnych krajów. Oznacza to unikalną możliwość zamówienia bądź kupna wszystkiego, czego potrzeba do produkcji odzieży, w tym tkanin, tekstyliów, przędzy, dodatków, akcesoriów krawieckich czy maszyn. Z tego względu duża część gości jest ukierunkowana na zawieranie kontraktów i składanie zamówień – w tej grupie znajdują się prezesi, menadżerowie oraz specjaliści ds. zakupów różnej wielkości firm związanych z tekstyliami (choć nie brakuje także pasjonatów szycia).

Targi Fast Textile stanowią tym samym doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych, wprowadzenia na rynek i wypromowania nowych produktów i usług, budowania rozpoznawalności marki na rynku, a także – dzięki bogactwu kreatywnych ekspozycji – inspiracji, niezbędnej do przygotowania ciekawszej oferty, jak również okazję do zapoznania się z trendami na nadchodzący sezon oraz poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym.

Wydarzenie to stanowi najważniejsze przedsięwzięcie tego typu w Europie Środkowej i doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych, wprowadzenia na rynek i wypromowania nowych produktów i usług, budowania rozpoznawalności marki na rynku, a także – dzięki bogactwu kreatywnych ekspozycji – inspiracji, niezbędnej do przygotowania ciekawszej oferty, jak również okazję do zapoznania się z trendami na nadchodzący sezon oraz poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym.

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 12,1 tys. branżowych gości, którym swoją ofertę zaprezentowało kilkuset wystawców.

Więcej informacji oraz formularz do rejestracji online znajdą Państwo na stronie fasttextile.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.