Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zapraszamy na premierową prezentację drukarki EPSON SureColor SC-F2200

Zapraszamy na premierową prezentację drukarki EPSON SureColor SC-F2200

Wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czy technologia druku bezpośredniego na tekstyliach (DTG) lub druk DTF może być odpowiednia do rozszerzenia zakresu działalności, jak i tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad jakością i wykonaniem zamówienia dla klienta, zamiast zlecać go podwykonawcom, zapraszamy do przyjrzenia się możliwościom, jakie oferuje hybrydowa drukarka Epson SureColor SC-F2200. Podczas prezentacji 3 października br. w showroomie w Chorzowie uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie ocenić, jak ta innowacyjna drukarka, łącząca cechy DTG i DTF, może pomóc w realizacji różnorodnych zleceń, przyspieszyć produkcję i usprawnić proces drukowania DTG i DTF na arkuszach.
Dla uczestników specjalna, promocyjna oferta na leasing urządzeń!*
Nie przegap takiej okazji – zgłoś swój udział w dniu otwartym!

Informacja reklamowa

Model Epson SureColor SC-F2200 jest specjalnie zaprojektowany dla producentów tekstyliów oraz firm zajmujących się personalizacją artykułów promocyjnych, takich jak koszulki, swetry, bluzy z kapturem, torby i wiele innych. To urządzenie wyróżnia się szybkością, elastycznością i niezawodnością.

  • Rozwiązanie "wszystko w jednym" idealne zarówno dla początkujących przedsiębiorstw, jak i firm średniej wielkości, gwarantujące niezawodność, wydajność i oszczędności.
  • Eliminacja pasów i ziarnistości obrazu, dzięki stabilnym, nowym atramentom UltraChrome DG2 oraz funkcji POL (Part Overlap) - wyjątkowa jakość i trwałość wydruków
  • Precyzyjne linie i wyraziste szczegóły dzięki możliwości rozdzielczości wejściowej grafik 600 dpi,
  • Wydłużony czas druku i minimalizacja przestojów dzięki m.in. duży workom z atramentem o pojemności 800 ml.

Jeśli obecnie pracujesz lub planujesz rozpocząć drukowanie na tekstyliach lub innych przedmiotach użytkowych, wykorzystując różne technologie, takie jak sitodruk, termotransfer czy sublimacja, i masz zamiar wprowadzić druk DTG lub DTF do swojej oferty, porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach, planach i potrzebach. Dopasujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dotyczących różnych technologii zdobienia i szerokiej gamie sprawdzonych produktów znanych marek. Dbając o jakość produkcji naszych klientów na każdym etapie procesu druku, oferując różne formy finansowania, kompleksowe wsparcie w zakresie wdrożenia, szkolenia oraz profesjonalny serwis.

Więcej informacji TUTAJ.

*ilość urządzeń w ofercie promocyjnej ograniczona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.