Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za tydzień targi Fast Textile

Za tydzień targi Fast Textile

W dn. 21–23 listopada Ptak Warsaw Expo po raz kolejny stanie się europejską stolicą branży tekstylnej. To w tym miejscu odbędzie się 9. edycja Fast Textile, czyli międzynarodowych targów integrujących ten sektor. Networking, innowacje, przyszłość i rozwój – to na nie położony zostanie akcent wydarzenia.

Nowe możliwości dla branży tekstylnej na Fast Textile

Fast Textile to wydarzenie, które od lat cechuje się prestiżem i jakością przyciągającą odbiorców z kraju i Europy. To centralny punkt networkingowy branży, łączący ze sobą najbardziej wartościowe cechy eventu targowego. Stanowi on dopasowaną pod potrzeby biznesu platformę marketingowo-sprzedażową, dającą odwiedzającym możliwość pozyskania nowych leadów, otworzenia się na zagraniczną klientelę, poznania rynkowych innowacji oraz redukcji kosztów promocyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu dotarcia do wysoce sprecyzowanej grupy klientów. Dodatkowo, podczas Fast Textile odbędzie się również Kongres Branży Tekstylnej, traktujący o digitalizacji, automatyzacji sektora, najnowszych trendach oraz nowych technologiach używanych w branży. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu można zatem podnieść kompetencje indywidualne i trzymać rękę na pulsie zmian.

Pełna gama możliwości Fast Textile wynika również z międzynarodowego charakteru eventu. Analizy poprzedniej edycji wydarzenia wskazały, że aż jedenaście procent odwiedzających i wystawców, którzy wzięli w nim udział, to uczestnicy zagraniczni. W tym gronie znaleźli się przedstawiciele trzynastu krajów Europy i dziesięciu spoza Starego Kontynentu. To przełożyło się na nawiązywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, podpisywanie wysokich kontraktów i rozszerzanie dotarcia firm na nowe rynki.

9. edycja Fast Textile w jeszcze większym stopniu będzie otwarta na zagranicznego kontrahenta. Szukając możliwości rozwojowych firmy, warto o tym pamiętać.

Kogo będzie można spotkać podczas Fast Textile?

Fast Textile jest wydarzeniem skierowanym do osób poszukujących wysokiej jakości tkanin i gotowych wyrobów do swoich kolekcji, przedsiębiorców prowadzących sklepy odzieżowe, butiki lub e-commerce, firm poświęcającym się produkcji odzieży czy specjalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz, szukających wysokiej jakości tkanin i tekstyliów do dekoracji i wykończenia.

Swoje oferty podczas eventu zaprezentują natomiast firmy oferujące szeroki wybór produktów, w tym tkaniny bawełniane, jedwabne, syntetyczne, dzianiny dresowe oraz dodatki krawieckie. Nie zabraknie tych dostarczających materiały we wzorach, kolorach i gramaturach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, a także producentów gotowych wyrobów tekstylnych, takich jak ubrania, pościel i obrusy.

Więcej informacji oraz formularz do rejestracji online znajdą Państwo na stronie fasttextile.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.