Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Za nami Summa Experience Day

Za nami Summa Experience Day

W wydarzeniu Summa Experience Day, które 15 czerwca br. odbyło się w Laboratorium Druku Atrium i Ikonos w Opolu, wzięło udział ponad 50 gości z całej Polski. Jak podkreśla organizator, wysoka frekwencja oraz zaangażowanie prowadzących warsztaty specjalistów z firmy Atrium i Ikonos oraz głównego specjalisty ds. aplikacji z fabryki Summa – Barta Robbrechta – przełożyły się na serię inspirujących prezentacji, spotkań i rozmów.

Dzięki działaniom całego zespołu zademonstrowano możliwości cięcia na różnych materiałach: tapetach, naklejkach, opakowaniach, płytach, znakach drogowych i tekstyliach. Pokazano także proces cięcia plakatów i banerów wyborczych. Warsztaty okazały się bardzo atrakcyjne zarówno dla firm działających już dłużej w branży, jak i początkujących przedsiębiorców.

Summa Experience Day to nie tylko okazja do zobaczenia na żywo możliwości ploterów tnących Summa, ale także pozostałych maszyn znajdujących się w Laboratorium Druku.

Jakie jeszcze maszyny można było zobaczyć na Summa Experience Day?

  • Trzy wielkoformatowe maszyny LED-UV: premierowy Artemis Hybrid LED UV 220, stołowy ploter LED UV Mutoh PJ2508UF, hybrydowy ploter EFI Pro 16H.

Technologia LED UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Plotery te umożliwiają druku na szkle, plexi, PCV oraz materiałach rolowych – backlit i banner. Nie zabrakło także pokazu druku plakatów i banerów wyborczych z użyciem plotera Artemis Hybrid LED UV 220, które później były wycinane na ploterach tnących Summa.

Proces druku i cięcia plakatów wyborczych można zobaczyć TUTAJ.

  • Dwa wielkoformatowe plotery z certyfikatem do wnętrz – druk tapet i naklejek na ploterach eko-żywicznych Mutoh XpertJet 1341SR Pro (1.3m) oraz Mutoh XpertJet 1641SR Pro (1.6m).

Tapety i naklejki drukowane na najnowszych ploterach eko-żywicznych od Mutoh, następnie wycinane na ploterach tnących Summa.

  • Plakaty wyborcze na billboardach i banerach – pokaz druku z wykorzystaniem plotera solwentowego Artemis KM 3204.

Ploter Artemis KM 3204 z racji swojej wydajności, niezawodności i niskich kosztów eksploatacji, świętnie sprawdza się w druku plakatów, banerów i billboardów wyborczych.

Zarówno goście, jak i specjaliści z firmy Atrium oraz zaproszony ekspert, podkreślali znaczenie dzielenia się praktyczną wiedzą i osobistych kontaktów branżowych, które z pewnością zaowocują w przyszłości licznymi instalacjami ploterów oraz zakupem mediów do druku wielkoformatowego pod marką Ikonos.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.