Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / XII Międzynarodowe Dni Użytkowników Systemu Prinect

XII Międzynarodowe Dni Użytkowników Systemu Prinect

Pod hasłem „Od użytkowników dla użytkowników” podczas XII Międzynarodowych Dni Użytkowników Systemu Prinect (International Prinect User Days) w Print Media Academy w Heidelbergu w centrum uwagi będzie urzeczywistnienie idei inteligentnej drukarni (Smart Print Shop). Impreza odbędzie się w terminie 15–16. listopada i będzie prowadzona w języku angielskim.

Głównym punktem International Prinect User Days 2016 w połączeniu z wykładami i warsztatami będzie kontynuacja ważnych tematów tegorocznych targów drupa. Rosnąca cyfryzacja i automatyzacja procesów pod hasłem „Smart Print Shop” będą głównymi tematami imprezy. Zagadnienia takie jak automatyczne tworzenie optymalnych pod względem kosztów ścieżek produkcyjnych, wysoce zautomatyzowany proces produkcji bez lub z minimalną interwencją człowieka i przedstawiona po raz pierwszy na targach drupa koncepcja „Push to stop” („Naciśnij przycisk, aby zatrzymać”) dla najnowszej serii offsetowych maszyn drukujących Speedmaster będą poruszane podczas wykładów i warsztatów. Przedstawiona zostanie również nowa koncepcja licencji na systemy Prinect, która umożliwi wszystkim zakładom poligraficznym wykorzystanie zalet zintegrowanej i zautomatyzowanej produkcji. W trakcie spotkania poruszony będzie także temat drukowania cyfrowego.
Impreza adresowana jest do wszystkich użytkowników systemu Prinect oraz osób zainteresowanych tematyką workflow.
Bliższe informacje na temat programu oraz przebiegu imprezy, a także formularz zgłoszenia znajdują się na stronie wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.