Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wirtualne wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC

Wirtualne wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC

W dniach 16–19 marca br. firma SMAG Graphique, specjalizująca się w rozwiązaniach inżynieryjnych i produkcji z obszaru m.in. produkcji etykiet PS, technologii RFID i NFC oraz elektroniki drukowanej, organizuje Iconnected Online 2021 – międzynarodowe cyfrowe wydarzenie poświęcone technologiom RFID i NFC.

Jego celem jest przekazanie uczestnikom najnowszych informacji na temat obydwu technologii. Zaplanowano prelekcje ekspertów firm współpracujących, takich jak Voyanic i Avery Dennison, a także udział przedstawicieli firmy Wid Group, wytwarzającej etykiety dla branży winiarskiej przy użyciu maszyn SMAG Graphique. Nie zabraknie oczywiście pokazów pracujących maszyn.

Iconnected Online 2021 będzie miało formę 14 półtoragodzinnych sesji online, które dostępne będą w językach: angielskim, polskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Intencją organizatora oraz jego zagranicznych partnerów jest stworzenie międzynarodowego wydarzenia propagującego wspomniane technologie w 30 krajach. Nazwa wydarzenia odnosi się do dwóch maszyn francuskiego producenta – Iconnect C oraz Iconnect E, należących do rodziny Icon i przeznaczonych do kodowania i kontroli etykiet RFID. Obie maszyny są częścią programu ID(ea)L IDentification Label Technology rozwiniętego przez SMAG Graphique w celu zdobycia czołowej pozycji w świecie inteligentnych etykiet.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej SMAG Graphique.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.