Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wiosenne roadshow Atrium Centrum Ploterowego

Wiosenne roadshow Atrium Centrum Ploterowego

Atrium Centrum Ploterowe organizuje prezentacje maszyn marek Mutoh oraz Summa w pięciu miastach – pierwsze spotkanie odbędzie się 18 maja w Rzeszowie, następne zaplanowano w Toruniu, Gdańsku, Zielonej Górze oraz Szczecinie. Na uczestników kilkugodzinnych spotkań czekają m.in. prezentacje najnowszych ploterów japońskiego producenta, pokazy druku, warsztaty aplikacyjne połączone z prezentacjami produktów marki Ikonos oraz możliwość konsultacji z ekspertami. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym cyklu.

W programie przewidziano prezentacje ploterów marki Mutoh: XpertJet 1641SR, XpertJet 461 UF, 1638UH, 1324X oraz RJ 900, a także plotera tnącego Summa S One Series.

„Chcemy pokazać potencjalnym użytkownikom ploterów Mutoh oraz Summa, że nasze drukarki można stosować nie tylko w klasycznej poligrafii czy reklamie. Pragniemy tym samym zainspirować ich do poszukiwania nisz, gdzie umiejętnie pokazany wydruk można sprzedać z dużym zyskiem” – podkreśla Michał Cichocki z firmy Atrium.

Organizator zapewnia wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa i higieny podczas wydarzenia. Aby wziąć udział w spotkaniu w wybranym mieście, należy zgłosić chęć udziału poprzez formularz dostępny TUTAJ lub pod nr. tel.: 77 458 16 81.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.