Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wiosenna edycja Akademii Technologii Zdobienia

Wiosenna edycja Akademii Technologii Zdobienia

Firma API.PL organizuje piąty cykl spotkań dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwijaniem swojego biznesu. Warsztaty, które odbywać się będą w Poznaniu (29 marca), Trójmieście (19 kwietnia) oraz w miejscowości wybranej przez użytkowników Facebooka (17 maja), to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi technikami zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych.

Akademia Technologii Zdobienia to inicjatywa, której celem jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie firm z branży do wdrażania nowych rozwiązań. API.PL to firma mająca wieloletnie, bogate doświadczenie w zakresie druku na tekstyliach oraz gadżetach reklamowych; oferuje kompleksowe rozwiązania do druku i zdobienia tkanin, akcesoria i podłoża do sublimacji, druku DTF i DTG, termotransferu tonerowego oraz do aplikowania folii termotransferowych.

Warsztaty w ramach Akademii oferują możliwość samodzielnego przetestowania technik druku sublimacyjnego, DTF, DTG, termotransferu tonerowego i druku przy użyciu folii flex. Koszt udziału wynosi 149 zł netto na osobę.

Uczestnicy warsztatów poznają najświeższą wiedzę z zakresu poligrafii, a także otrzymają wydruki do samodzielnego testowania, próbki podłoży oraz voucher o wartości 150 zł na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1500 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz linki do zapisów na warsztaty i głosowania na trzecią lokalizację znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.