Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ważne wydarzenia branży poligraficznej

Ważne wydarzenia branży poligraficznej

Już 28 listopada 2023 r. w Poznaniu odbędą się: Art of Color Spotkanie Liderów – Nowy wymiar druku, organizowane przez Grupę MTP wraz z Polską Izbą Druku oraz Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Gala Złotego Gryfa, organizowana przez PID.

Art of Color to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania, które odbędzie się w restauracji Saffron a`la carte na terenie MTP, będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, konwerterzy, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali poświęconych szeroko pojętej poligrafii.

Spotkanie Liderów będzie przestrzenią dla debat i prelekcji, których tematyka dotyczyć będzie m.in. prognozy sytuacji gospodarczej po wyborach parlamentarnych 2023 oraz uwarunkowań polityczno-gospodarczych w regionie. Omówione zostaną także główne wyzwania, z którymi muszą liczyć się przedsiębiorcy branży poligraficznej i opakowań z nadrukiem w nadchodzącym roku. Zgromadzeni praktycy przyjrzą się trendom w branży pod kątem efektywności ekonomicznej a spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń: gdzie i jak promować swoje produkty i usługi oraz gdzie szukać inspiracji, rady i pomocy.

Nie zabraknie tematów geopolitycznych, wpływających także na branżę poligraficzną. Głównym prelegentem, który omówi obecną sytuację związaną z wojną rosyjsko-ukraińską oraz konfliktem palestyńsko-izraelskim, będzie generał Mieczysław Bieniek, a prognozę zjawisk gospodarczych w nadchodzącym roku przedstawi główny ekonomista banku Credit Agricole – dr Jakub Borowski; z kolei wizję rozwoju branży zaprezentują: Sante Conselvan – prezes European Flexotechnical Association a także przedstawiciele stowarzyszenia ECMA oraz firmy Intergraph.

Wieczorem, po Spotkaniu Liderów, będzie miała miejsce Gala Złotego Gryfa, podczas której nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Konkursu Złotego Gryfa. Jest to najstarszy i największy konkurs w Polsce o tematyce branżowej, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów poligraficznych. Przypomnijmy – nabór prac jest prowadzony do 23 października – po czym jury konkursowe wyłoni zwycięzców.

Szczegółowe informacje odnośnie do eventów znajdą Państwo na stronach organizatorów: www.artofcolor.pl oraz www.izbadruku.org.pl.

Zakupione bilety upoważniają do uczestnictwa w obydwu wydarzeniach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.