Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Warsztaty na temat niskiej migracji

Warsztaty na temat niskiej migracji

Część konferencyjną warsztatów nt. LM otwierał Adam Fotek – ekspert ds. badań w firmie J.S. Hamilton
Fot. Mark Andy

Ponad 120 osób z kilkunastu krajów świata wzięło udział w 1. edycji specjalistycznych warsztatów poświęconych tematyce niskiej migracji w druku opakowań i etykiet. Wydarzenie zostało zorganizowane w dn. 23–24 maja br. przez firmę Mark Andy w jej warszawskim Centrum Technologicznym. Partnerami spotkania były firmy: J.S. Hamilton, Siegwerk, GEW i UPM Raflatac. Program zawierał zarówno część teoretyczną, jak i pokazy trzech maszyn Mark Andy (w tym – premierowej, reprezentującej nową linię rozwiązań fleksograficznych PRO Series), a także zamykającą obydwa dni warsztatów sesję pytań i odpowiedzi.
Relację z wydarzenia znajda Państwo w lipcowo-sierpniowym wydaniu „Świata DRUKU”.

„Wysoka frekwencja i duże zainteresowanie prezentacjami oraz aktywność naszych gości podczas wieńczącej je sesji Q&A potwierdzają rosnące znaczenie kwestii niskiej migracji w kontekście produkcji realizowanej przez wiele drukarń opakowaniowych i etykietowych – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy. – Dotyczy to zwłaszcza firm współpracujących z „wrażliwymi” w tym obszarze branżami np. spożywczą, kosmetyczną czy farmaceutyczną. Jako producent maszyn czujemy się odpowiedzialni nie tylko za dostarczanie najwyższej klasy sprzętu do produkcji etykiet i opakowań, ale też do upowszechniania wiedzy na temat zjawisk i problematyki, z jaką spotykają się nasi klienci. Stąd pomysł na warsztaty LM, który – jak się okazało – był trafiony”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.