Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W kwietniu targi Packaging Innovations

W kwietniu targi Packaging Innovations

W dniach 10–11 kwietnia 2013 w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się V, jubileuszowa edycja targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations. Udział w targach jest okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań i do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych.

Podczas Packaging Innovations 2013 zaprezentują się producenci i dostawcy:
- opakowań tekturowych, plastikowych, szklanych, drewnianych, metalowych itp.
- opakowań „inteligentnych” i ekologicznych
- materiałów POS, displayów
- rozwiązań w zakresie: projektowania opakowań, pozycjonowania i zarządzania marką, nadruku na opakowaniach, recyklingu opakowań.
Strefa LABELLING: etykiety, kody, nalepki; etykiety inteligentne; urządzenia do etykietowania, znakowania i kontroli; rozwiązania w zakresie nadruku na etykietach; systemy RFID.
Strefa CO-PACKAGING: pakowanie, przepakowywanie, konfekcjonowanie, kontrola jakości.
Strefa LOGISPACK: opakowania zbiorcze, opakowania gotowe na półkę (Shelf Ready Packaging), opakowania logistyczne, wewnętrzne, ochronne.
Strefa LUXPACK (nowość): opakowania na produkty luksusowe (np: jubilerskie, dla branży spożywczej, kosmetycznej), opakowania ozdobne, opakowania typu Premium.
Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają: właścicieli firm, dyrektorów zarządzających, menedżerów ds. marki, kierowników produktu, przedstawicieli działów marketingu, dyrektorów i specjalistów ds. zakupów, projektantów opakowań, technologów opakowań, dystrybutorów opakowań, menedżerów działów badań i rozwoju – reprezentujących przede wszystkim branżę spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, chemiczną, transportową i inne.
Targi oferują specjalny program „Innowacja”, który umożliwi firmom zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z technologią produkcji, opakowań, nadruku, wykorzystanym materiałem czy recyklingiem opakowań.
W ramach tej edycji poszerzona zostanie również STREFA STUDENTA, w której zadebiutują młodzi projektanci opakowań. Szczegóły na stronie www.easyfairs.com/pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mijający rok przyniósł branży opakowań wiele zmian. Nowa rzeczywistość kształtowała lokalne gospodarcze relacje biznesowe, a kwestie łączności, cyfryzacji, automatyzacji i zrównoważonego rozwoju stały się podstawą produkcji. Jean-Pascal Bobst, prezes firmy BOBST, analizując minione miesiące, przedstawia wnioski na temat przyszłości tego sektora.

25 listopada br., podczas Gali Jubileuszowej Polskiej Izby Druku, poznaliśmy laureatów XXII edycji konkursu Złotego Gryfa. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest wyłącznie jakość wykonania produktu. Jak już informowaliśmy, w tegorocznej edycji rywalizacji prestiżową statuetką nagrodzono wydanie nr 6/2021 „Świata DRUKU” (kategoria: Czasopismo wielobarwne). Jakie inne produkty rodzimej poligrafii zdobyły wyróżnienie?

Za nami kolejna wystawa skierowana do branży handlu detalicznego – w Warszawie w dn. 23–24 listopada br. odbyło się największe, jak podkreśla organizator, wydarzenie tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow. Podczas wystawy, nad którą patronat medialny sprawował „Świat DRUKU”, przedstawiciele sieci i centrów handlowych, najemcy i właściciele sklepów mogli znaleźć rozwiązania niezbędne do prowadzenia działalności. W tym roku producenci technologii i wyposażenia szczególnie promowali nowości, oparte na automatyzacji i robotyzacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.