Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2022

Trwają przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2022

Już za trzy miesiące – w dniach od 16 do 18 lutego 2022 r. – w Nadarzynie odbędzie się kolejna, 17. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays. Jak podają organizatorzy, udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 270 firm, w tym 33 z zagranicy. Dostępne jest także narzędzie do umawiania spotkań z wystawcami.

Pandemia koronawirusa wywarła wpływ także na firmy z sektora reklamy i druku oraz na organizację wystaw. Wrześniowe targi RemaExtra potwierdziły siłę branży reklamowej, potrzebę osobistych spotkań oraz pragnienie rozwoju. Ostatni, trudny czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to, co przyniesie przyszłość. Jak podaje organizator targów RemaDays Warsaw, przygotowania do wydarzenia odbywają się pełną parą, by w lutym spełnione były wszystkie normy sanitarne zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom, oraz aby wystawa spełniła oczekiwania gości szukających inspiracji i nowości w branży. Najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem KreaTywni, Otwarci na nowe – organizatorzy chcą w ten sposób wskazać, jak dzięki kreatywności firmy mogą odpowiedzieć na wyzwania zmieniającego się rynku.

W gronie zagranicznych wystawców znalazły się firmy z Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Litwy, Czech, Turcji, Węgier, Niderlandów, Rumunii, Chorwacji, Portugalii, Belgii i Francji. Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.remadays.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.