Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do 8. edycji targów Warsaw Pack

Trwają przygotowania do 8. edycji targów Warsaw Pack

Dynamiczny rozwój, najaktualniejsze zagadnienia, kompetentni eksperci i networking klasy światowej – to wszystko można będzie znaleźć podczas 8. odsłony Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18–20 kwietnia 2023 r. w Ptak Warsaw Expo.

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla polskiej gospodarki, ale okazało się, że branża opakowań jest na to odporna. Mimo wywołanego wojną kryzysu i inflacji nasze firmy utrzymują się w europejskiej czołówce liderów tego sektora przemysłu. Tempo wzrostu produkcji wynosi obecnie około 8–9%. W 2022 r. wartość polskiego rynku opakowań wyniosła natomiast około 60 mld zł. Tak dynamicznie rozwijająca się branża potrzebuje więc miejsca do dyskusji, rozwoju i zacieśniania relacji biznesowych.

Warsaw Pack wykracza poza ramy standardowego wydarzenia targowego, poza przestrzenią wystawienniczą oferując wartość dodaną w postaci networkingu i edukacji, dzięki czemu uczestnicy mają okazję zaktualizowania wiedzy i poszerzenia kontaktów biznesowych.

Aby ułatwić zwiedzającym dotarcie do wystawców, których oferta ich najbardziej interesuje, także w tym roku wydzielono sektory tematyczne. W strefie opakowań znajdą się opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne, opakowania spożywcze oraz opakowania przemysłowe. W strefach etykiet, etykietowania i druku będzie można poznać propozycje wystawców oferujących urządzenia i systemy etykietowania oraz znakowania, a także drukarń oferujących usługi druku etykiet. Strefa techniki pakowania zgromadzi szeroką ofertę maszyn pakujących. W strefie automatyki i robotyki goście targów znajdą roboty mobilne, systemy nawigacji laserowej, wizyjne, kontroli, identyfikacji przemysłowej, napędy. W strefie e-commerce uczestnicy będą mieli szansę zaznajomić się z maszynami, materiałami, opakowaniami, etykietami, taśmami i wypełniaczami. Strefa logistyki i magazynowania zaoferuje szerokie spektrum wózków widłowych, platformowych, podnośnikowych, a także paletyzatory, manipulatory, wciągarki, suwnice czy układarki.

Jak co roku istotnym punktem programu wydarzenia będą branżowe konferencje. 18 kwietnia odbędzie się organizowana przez Rekopol konferencja „Opakowania w obiegu zamkniętym”, zaś dzień później Polska Izba Opakowań i Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny zaproszą na konferencję „Innowacje w opakowalnictwie”.

W ubiegłym roku targi Warsaw Pack odwiedziło 15 tys. gości z kraju i zagranicy. W każdej edycji wydarzenia udział w nim biorą między innymi właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menedżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów, reprezentujący różne branże (wśród nich są spożywcza, kosmetyczna, chemiczna, farmaceutyczna, przemysłowa czy reklamowa). To tysiące potencjalnych klientów i partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Więcej informacji oraz formularz do wcześniejszej rejestracji znajdą Państwo na stronie warsawpack.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.