Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Topowi dostawcy na Promo Show 2024

Topowi dostawcy na Promo Show 2024

Czołowi polscy oraz zagraniczni dostawcy potwierdzili swój udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Promo Show 2024. Piąta edycja wydarzenia przeznaczonego dla profesjonalistów poszukujących najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu, odbędzie się w dn. 14–15 lutego 2024 r. w samym centrum stolicy, w Expo XXI Warszawa.

Promo Show to spotkanie topowych dostawców z czołowymi agencjami, drukarniami i klientami końcowymi. Najwyższa jakość spotkań B2B na rynku artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej. W wydarzeniu weźmie udział ponad 260 wystawców, w tym 50 nowych firm, przy czym aż 90% wystawców pojawi się tylko na Promo Show. Organizator podaje, że w tym gronie odznacza się silna reprezentacja zagranicznych agencji.

Targi w nowej formule to większa przestrzeń i nowe możliwości dla wystawców z zachowaniem ekskluzywności dla top agencji i drukarń. Event przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży: agencji reklamowych, drukarń i klientów końcowych. „Nasze targi dedykowane są profesjonalistom z branży, co roku staramy się mocno weryfikować każdą rejestrację. Nie liczymy na ilość zwiedzających, tylko na ich jakość” – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży w OOH magazine, organizator targów.

Promocja wydarzenia w tym roku była mocno widoczna na zagranicznych wydarzeniach. Zaproszenia na Promo Show dystrybuowane były na targach Premium Sourcing w Paryżu, De Leveranciersdagen w Holandii, a także podczas cyklu eventów w krajach nadbałtyckich: Promo Baltic i Gift & Textiles Tour. Przedstawiciele OOH magazine pojawili się natomiast na targach C!Print Madrid oraz Corporate Gifts Show w Bukareszcie.

„Promo Show Warsaw po raz kolejny zapowiada się rekordowo. Międzynarodowa kampania reklamowa przyczyniła się do zwiększenia powierzchni wystawienniczej. Rozwijamy współpracę z międzynarodowymi partnerami medialnymi i czołowymi organizacjami branżowymi. Razem z wystawcami szykujemy sporo nowych rozwiązań i atrakcji dla zwiedzających oraz huczne świętowanie ich jubileuszy” – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny w OOH magazine, organizator targów.

Lista wystawców Promo Show 2024 dostępna jest na stronie wydarzenia. Trwa bezpłatna rejestracja na targi – formularz znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.