Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Tętniący życiem przemysł na Labelexpo Europe 2023

Tętniący życiem przemysł na Labelexpo Europe 2023

Fot. Labelexpo Europe/StudioVercammen

Jeszcze nie opadł kurz po tegorocznej edycji targów Labelexpo Europe, jednak pora na pierwsze podsumowanie tej pierwszej po wymuszonej pandemią przerwie wystawy. W dn. 11–14 września w dziewięciu halach brukselskiego Expo (na powierzchni 36,5 tys. m2) swoją ofertę zaprezentowało 637 wystawców; premierowo pokazano ponad 250 produktów, szczególnie związanych z opakowaniami giętkimi, cyfryzacją i automatyzacją. Wielu wystawców pochwaliło się podpisanymi kontraktami. Bezprecedensowa fala upałów w Brukseli nie zniechęciła 35,9 tys. gości ze 138 krajów do wzięcia udziału w czterodniowym pokazie, a szczególnie licznie reprezentowane były takie kraje jak Niemcy, Francja i Włochy, licznie stawili się także goście z Polski.
Obszerne relacje z targów znajdą Państwo w kolejnych wydaniach „Świata DRUKU”.

Jade Grace, dyrektor zarządzająca Labelexpo Global Series, powiedziała: „Właśnie zorganizowaliśmy Labelexpo Europe 2023 po czteroletniej przerwie. Cóż to było za widowisko! Informacje zwrotne, które otrzymaliśmy zarówno od odwiedzających, jak i wystawców, konsekwentnie pokazują wysoką jakość potencjalnych klientów, zapytań i kontaktów nawiązanych podczas targów, a także niesamowitą liczbę sprzedaży zabezpieczoną na hali wystawowej. Zapewniliśmy również wskaźnik ponownego rezerwacji na poziomie 96% na Labelexpo Europe 2025, co dobrze wróży naszemu pierwszemu pokazowi w Barcelonie. Choć organizacja tej edycji wydarzenia była dla nas najtrudniejsza w historii targów, jednak jednocześnie dała nam ona najwięcej satysfakcji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rozdział w 2025 roku, w którym przeniesiemy Labelexpo Europe do jego nowej siedziby w Fira w Barcelonie”.

Jules Lejeune, dyrektor zarządzający FINAT, powiedział: „FINAT po raz kolejny jest dumny z tego, że w tym roku był wiodącym partnerem stowarzyszeniowym Labelexpo Europe. Pomimo upału na początku targów panował żywy nastrój i ogólne zadowolenie, szczególnie wśród zagranicznych gości, którzy po tak długiej nieobecności mogli ponownie nawiązać kontakt z międzynarodową społecznością”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.