Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Warsaw Pack po raz ósmy

Targi Warsaw Pack po raz ósmy

Targi Warsaw Pack w 2022 r.

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Wystawa, zaplanowana w terminie 18–20 kwietnia br. w Nadarzynie, przeznaczona jest dla sektora opakowań oraz branż uzupełniających.

Informując o przygotowaniach do wydarzenia, jego organizator podał, że na dwa miesiące przed terminem ponad 90% powierzchni wystawienniczej już jest zajęte (przewidziano 50 tys. m2), udział w targach zgłosiło blisko 300 firm, brandów i marek, ponadto zarejestrowano już ok. 6 tys. gości z Polski oraz 2,5 tys. z zagranicy.

Targi Warsaw Pack, nad którymi „Świat DRUKU” objął patronat medialny, składają się z sześciu stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Taka organizacja przestrzeni stanowi duże udogodnieniem i dla zwiedzających, i wystawców – dzięki temu każdy dotrze do najbardziej interesującej go strefy. Na stoiskach wystawców będzie można poznać nowoczesne maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących. Wśród eksponowanych produktów znajdą się także: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, a także opakowania transportowe i przemysłowe.

Wśród wydarzeń towarzyszących po raz kolejny znajdą się konferencje – pierwszego dnia targów zaplanowano „Opakowania w obiegu zamkniętym. Opakowania w pytaniach i odpowiedziach” (spotkanie organizowane przez Rekopol), zaś drugiego dnia konferencję „Innowacje w opakowalnictwie”, którą organizują wspólnie Polska Izba Opakowań oraz Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny. Przygotowano również konkurs „Innowacyjne opakowanie” oraz specjalną strefę sprzyjającą kontaktom biznesowym.

Więcej informacji na stronie warsawpack.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.