Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Packaging Innovations już za tydzień – poznaj program i odbierz bezpłatny bilet!

Targi Packaging Innovations już za tydzień – poznaj program i odbierz bezpłatny bilet!

Już tylko dni dzielą nas od Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dn. 15–16 września. w EXPO XXI Warszawa równocześnie z FestiwalemDruku.pl i FestiwalemMarketingu.pl. Połączenie sił dwóch dużych graczy – Targów w Krakowie i OOH Magazine sprawi, że będzie to największe tego typu wydarzenie w Polsce w 2021 r. Na zwiedzających czeka ponad 300 wystawców i liczne wartościowe wydarzenia dodatkowe.
Dwa dni, kilkanaście godzin intensywnych rozmów, liczne warsztaty i prezentacje, 10 stref tematycznych, konkursy oraz spotkania z młodymi projektantami w Strefie Studenta – tak w skrócie zapowiada się zbliżająca się wielkimi krokami impreza, na którą już dziś warto się zarejestrować, aby otrzymać bezpłatny bilet wstępu.

Informacja reklamowa

Potrzeba kontaktów

Podstawą każdego biznesu są kontakty, a ideą targów jest możliwość spotkania w jednym miejscu kluczowych przedstawicieli branży. Firmy, które wezmą udział w targach Packaging Innovations, będą miały idealną okazję do poznania nowej grupy klientów. W tym roku wystawcy zaprezentują ofertę w aż 10 strefach tematycznych: Packaging, Components, Labelling, Eco, E-commerce, Print Finishing, POS & Displays, Luxpack, Services, Machines. Na stoiskach pojawi się wiele nowości rynkowych. Firma Polipack działając zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, zaprezentuje m.in. opakowania z biotworzyw oraz z materiałów z recyklingu. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej konsumentów, firma Novo-Pak przedstawi ofertę opakowań kosmetycznych wykonanych z materiałów biodegradowalnych. Firma Rbeco odwiedzi targi z ekologiczną nowością – ecorękawem sleeve wykonanym z papieru i posiadającym strukturę fal, która amortyzuje szkodliwe wstrząsy fal podczas transportu produktów m.in. w słoiczkach i butelkach. Nie zabraknie również maszyn. Opakomat pokaże jak szybko i sprawnie zapakować w karton np. meble, grzejniki czy żaluzje. To nie wszystko. Wśród wystawców spotkamy nowe firmy, jak i te, które z targami Packaging Innovations związane są od lat.

Potrzeba wiedzy

Nieodłącznym elementem targów Packaging Innovations są bezpłatne szkolenia w strefie Workshops, prowadzone przez specjalistów, którzy podczas swoich wystąpień dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Tematy prezentacji dobierane są tak, aby poruszyć najbardziej kluczowe kwestie związane z projektowaniem, promocją i sprzedażą opakowań. W tym roku wśród zaproszonych gości spotkamy m.in. Monikę Boczek, specjalizującą się w marketingu strategicznym, projektowym oraz wprowadzaniu nowych marek i produktów na rynek. Temat jej prezentacji brzmi: „Czego nie wiemy o opakowaniu? Perspektywa dojrzałego konsumenta”. Kolejnym pytaniem, na które odpowiedzi udzieli Michał Dębecki (Repro Studio Director w Chespa) będzie: „Jak zbudować spójność kolorystyczną marek na opakowaniach?”. Po raz pierwszy w strefie Workshops prezentację poprowadzi Justyna Długosz (manager ds. rozwoju i sprzedaży w firmie PolimerPro), która omówi kwestie dotyczące druku fleksograficznego. Przyjrzymy się również aspektom prawnym – Mikołaj Maśliński, prawnik, prezes zarządu spółki Maśliński Law & Consulting, przedstawi temat: „Rozszerzona odpowiedzialność producenta w świetle projektowanych przepisów. Czy czeka nas rewolucja na rynku opakowań?”. To tylko kilka z planowanych wystąpień. Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo TUTAJ.

Potrzeba współpracy

Tegoroczna edycja będzie szczególna, ponieważ po raz pierwszy targi Packaging Innovations odbędą się równocześnie z Festiwalem Marketingu i Druku organizowanym przez OOH magazine – lidera w sektorze prasy branżowej poświęconej szeroko pojętej reklamie. Udział w obu wydarzeniach potwierdziło 300 wystawców, którzy zaprezentują ofertę aż w trzech halach. Dzięki połączeniu sił będzie to największy event, na którym spotkają się m.in. przedstawiciele reklamy z handlowcami, zakupowcami i technologami. To doskonała okazja, by przyjrzeć się całemu cyklowi życia produktu, od jego powstania, opakowania i wyboru środków komunikacji.

Rok 2021 jest wyjątkowy. Euforia po miesiącach zamrożenia jest ogromna i wiele osób już nie może się doczekać, kiedy ponownie będzie mogła spotkać się twarzą w twarz z klientami, wymienić się wizytówkami i przetestować dane rozwiązanie. Targi Packaging Innovations to idealne miejsce, aby ponownie poczuć przyjemność i korzyści płynące z udziału w spotkaniach.

Szczegółowe informacje na stronie packaginginnovations.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.