Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi PCI Days sposobem na zaplanowanie przyszłości firmy

Targi PCI Days sposobem na zaplanowanie przyszłości firmy

Branża farmaceutyczna i kosmetyczna aktywnie walczy o swoją pozycję rynkową. Jednocześnie część firm skupia się na minimalizowaniu kosztów i utrzymaniu na rynku, co sprowadza się do ograniczania wydatków na działania marketingowe i reklamę. Tymczasem w dobie kryzysu przetrwają właśnie te marki, które stale inwestują w swoją rozpoznawalność.
Udział w PCI Days to doskonała okazja, aby nie stracić roku 2020 – branżowe spotkania z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi umożliwią wspólne zaplanowanie przyszłości przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Coraz częściej słyszymy, że odmrażane są różne gałęzie przemysłu na świecie, wracają też imprezy targowe. Biznes wystawienniczy przywróciły już Chiny, a obecnie przymierzają się do tego także Niemcy. Także Polska Izba Przemysłu Targowego aktywnie współpracuje z Ministerstwem Rozwoju nad utworzeniem procedur bezpieczeństwa podczas imprez. Zaproponowano już pierwsze terminy odmrażania tego sektora: dla targów B2B z udziałem uczestników krajowych jest to czerwiec, natomiast uczestnicy wydarzeń międzynarodowych mogliby do nas przyjeżdżać od 15 sierpnia.

Również organizatorzy PCI Days 2020 nie ustają w przygotowaniach do targów zaplanowanych na 9–10 września. Jak zapewniają, obserwują bieżącą sytuację, dopracowują procedury bezpieczeństwa, aktualizują program merytoryczny. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji, warsztaty dla zakupowców, konferencja pt. ,,Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, a także konferencja ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2020/2021” – to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020.

Kogo spotkasz na stoiskach? Wiodących producentów oraz dostawców produktów i usług niezbędnych dla produkcji leków i kosmetyków. Wystawcami podczas PCI Days są firmy, które mają w swojej ofercie surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Zaprezentują oni swoją szeroką ofertę przedstawicielom zakładów produkujących leki i kosmetyki z całej Polski oraz gościom z zagranicy.

PROGRAM MERYTORYCZNY

Oto wybrane wykłady, których będzie można wysłuchać w Strefach Inspiracji:

KOSMETYCZNA STREFA INSPIRACJI

Kosmetyki naturalne i organiczne w odniesieniu do Standardu Cosmos i Normy ISO 16128 – Anna Turek, NUCO E. i G. Kosyl

Analiza rynku kosmetycznego: trendy i prognozy – Karolina Szałas, Justyna Zagórska, PMR Ltd.

Kosmetyki naturalne w oparciu o trendy wyznaczane przez konsumentów – Anna Kuczyńska, APN Cosmetics

Solubilizacja hydrofobowych substancji aktywnych w roztworach wodnych. O zastosowaniu surfaktantów w płynach micelarnych, tonikach i innych wodnych układach kosmetycznych – Beata Domagalska, BeWuDe

Projektowanie opakowań z uwzględnieniem końca cyklu ich życia – Marcin Łapaj, Henkel Polska

Bariery w recyklingu opakowań kosmetycznych – Marta Krawczyk, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań

Recykling opakowań po produktach kosmetycznych to obecne działania czy wyzwanie jutra? – Konrad Nowakowski, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań

Recepturowanie i wprowadzanie do obrotu kosmetyków według różnorodnych wymagań klientów kontraktowych Natalia Kulig, Mokosh Cosmetics

FARMACEUTYCZNA STREFA INSPIRACJI

Recykling opakowań po produktach farmaceutycznych, czy to możliwe i potrzebne? Konrad Nowakowski, Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań

Bariery w recyklingu opakowań farmaceutycznych – Tomasz Kociszewski, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań

Rola reputacji marki w budowaniu pozycji rynkowej – Tomasz Baran, Ariadna Ogólnopolski Panel Badawczy

Data Integrity Expectation for EMA inspection – Danilo Neri, PQE Group

Wpływ motywacji pracowników na jakość produktów farmaceutycznych – Grzegorz Taras, Gedeon Richter Polska

Lean / optymalizacje procesowe – Curtis Health Caps

Każde Dlaczego ma swoje Dlatego – zarządzanie działaniami wyjaśniającymi wyniki OOS Justyna Krasuska, Novartis Technical Operations

Surowce roślinne w lekach i suplementach Curtis Health Caps

Świadome planowanie – rzetelne wykonanie – planowanie operacyjne i taktyczne w Laboratorium – Monika Lebioda, Novartis Technical Operations

W jakim kierunku idzie rynek kwasów tłuszczowych omega-3, kanabidiolu i hydrolizatów kolagenu – Tomasz Woźniak, EuroPharma Aliance

Moving with the times – A new generation of joint health solution for today’s consumer – Lonza

Pochodne katynonu w syntezie organicznej i projektowaniu związków biologicznie aktywnych – Dariusz Kozakiewicz, DK CHEM Organic Synthesis

ApplePhenon® – patented polyphenol extract from wild unripe apples – Valeria Ciarocchi, BGG Europe, Nortrade Pharma

NIE PRZEGAP TAKIEJ SZANSY!

Targi PCI Days to:

® wiodący dostawcy produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

® aktualne trendy rynkowe na lata 2020/2021

® nowości surowcowe dla farmacji i kosmetyki

® innowacyjne rozwiązania produkcyjne

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to już dzisiaj zaplanuj udział w PCI Days 2020 i zarejestruj się na pcidays.pl.

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

„Świat DRUKU” jest patronem medialnym wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.