Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi PCI Days 2023 pełne inspiracji, innowacji i kreatywności

Targi PCI Days 2023 pełne inspiracji, innowacji i kreatywności

W dniach 21–22 czerwca br. odbyło się wielkie święto liderów przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego. Nowe kontakty, ciekawe rozmowy, wymiana doświadczeń i ogromna dawka wiedzy merytorycznej to najważniejsze wartości Targów PCI Days. Ponad 2 tys. osób odwiedziło 200 stoisk, by dokonać przeglądu najnowszych trendów, inspirujących rozwiązań i bogatej oferty produktów i usług. Odbyło się prawie 70 wykładów i warsztatów. To wszystko w trakcie zaledwie dwóch intensywnych dni.

Na gości targów czekała podróż przez niuanse produkcji farmaceutycznej i kosmetycznej. „Stali bywalcy wiedzą, że stoiska na Targach PCI Days to znacznie więcej niż tylko zwykła prezentacja produktów i usług. Tu doświadcza się wszystkimi zmysłami. Wkraczając do poszczególnych stref tematycznych można było odnieść wrażenie jakbyśmy odbywali niezwykłą podróż przez meandry przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Sprzęt laboratoryjny i analizatory czekały w gotowości na przetestowanie ich na miejscu. Uczestnicy mogli nie tylko zobaczyć, ale również obsługiwać maszyny produkcyjne, a nawet wykonać własne pomiary. Prawdziwą ucztą dla zmysłów okazało się dotykanie i testowanie surowców kosmetycznych oraz farmaceutycznych. Odwiedzający zobaczyli, jak „od kuchni” wygląda etykietowanie i dobór opakowań. Produkcja leków i kosmetyków odbywa się w ściśle określonych warunkach. Aby im sprostać, warto skorzystać z innowacyjnych rozwiązań, a tych nie zabrakło na PCI Days. Wystawcy wręcz prześcigali się w swoich ofertach prezentując wyposażenie i akcesoria do pomieszczeń czystych oraz sprzęt BHP. Pojawiły się też nowatorskie rozwiązania na potrzeby produkcji czy próbkowania. Nie ulega wątpliwości, że biznes potrzebuje wsparcia w wielu obszarach: IT, logistyka, a może konsulting? Tych i wielu innych propozycji nie zabrakło w czasie dwóch niezwykłych dni w Expo XXI” – podkreśla organizatorzy wydarzenia, Wydawnictwo Farmacom.

Kosmetyczna Strefa Inspiracji oraz Farmaceutyczna Strefa Inspiracji wypełnione były słuchaczami przez cały czas trwania targów. Prelekcje ekspertów stanowiły idealną okazję do zaktualizowania informacji na najbardziej nurtujące zagadnienia. W tym roku wystąpienia zostały podzielone na bloki tematyczne, m.in.: legislacja i regulacje prawne, innowacyjne rozwiązania dla obu branż, najnowsze trendy i kierunki rozwoju, sposoby na zwiększenie efektywności i optymalizację biznesu, produkcja kontraktowa, kontrola produkcji czy zrównoważony rozwój.

Nie zabrakło warsztatów, podczas których specjaliści w kreatywny, zatrzymujący uwagę sposób wspólnie z uczestnikami testowali optymalne rozwiązania dla zrównoważonych opakowań, opracowywali plan monitoringu w zależności od klasyfikacji pomieszczeń czystych, rozmawiali o transferze technologii, a także modelowali najlepsze techniki sprzedażowe.

Kolejna edycja Targów PCI Days odbędzie się 19 i 20 czerwca 2024 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.