Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Marek Własnych w Kielcach

Targi Marek Własnych w Kielcach

Future Private Labels Expo to jedyne w Polsce targi poświęcone w 100% markom własnym. Wydarzenie, nad którym „Świat DRUKU” objął patronat medialny, odbędzie się w dn. 15–16 listopada 2023 r. w Targach Kielce, równolegle z kolejną edycją Kongresu Ekspansywnych Eksporterów. Dlaczego warto tam być?

Inflacja wpływa na zmiany zwyczajów zakupowych Polaków. Obecny udział procentowy marek własnych – 19% – w sektorze dóbr szybko zbywalnych oznacza, że jedna złotówka na pięć jest wydawana na produkty marek własnych! Według badania NielsenIQ sprzedaż private label w Polsce rosła w poprzednim roku wyraźnie szybciej (o 10,7%), niż produktów markowych (7,8%). Ale sukces marek własnych wynika również z ich pozytywnego postrzegania. Nie tylko przez pryzmat ceny, ale również jakości.

To wszystko świadczy o tym, że rozwój biznesu w kierunku marek własnych jest dużą szansą dla producentów, żeby zdobywać nowych, dużych klientów i zwiększać swoją skalę.

Targi Marek Własnych (Future Private Labels Expo) są skierowane do średnich i małych firm różnych branż, zainteresowanych produkcją towarów dla marek własnych oraz do kupców z międzynarodowych i polskich sieci handlowych, szukających nowych dostawców.

Na stoiskach wystawców w Kielcach prezentowane będą produkty z różnych kategorii, głównie spożywcze, ale również: chemia gospodarcza, artykuły gospodarstwa domowego, opakowania, artykuły papiernicze czy produkty ekologiczne. Dla sieci handlowych wydarzenie to oznacza możliwość spotkania w jednym miejscu i jednym czasie producentów oferujących produkty wysokiej jakości, gotowych do współpracy.

Targi Kielce mają doświadczenie w organizacji spotkań tego typu, czego przykładem jest Slavic B2Beauty, której druga edycja miała miejsce w czerwcu i połączyła ze sobą polskich producentów kosmetyków z zagranicznymi kupcami z UE, Azji i Afryki.

Jakość merytoryczną wydarzenia zapewni towarzyszący targom Kongres Ekspansywnych Eksporterów. Jest on adresowany do firm, które albo już działają za granicą i poszukują nowych rynków, albo tych, które dopiero chcą zacząć eksportować. Kongres będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych.

Targi Future Private Labels Expo organizowane są wspólnie z warszawską firmą Ewa-Bis oraz we współpracy z najważniejszymi instytucjami dla polskiego biznesu: Polską Izbą Handlu, Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Więcej o wydarzeniu na stronie: www.targikielce.pl/future-private-labels.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.