Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targi Książki i Mediów Vivelo 2023

Targi Książki i Mediów Vivelo 2023

W dn. 18–21 maja 2023 r. na stadionie PGE Narodowym odbędą się Targi Książki i Mediów Vivelo. Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe oraz wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. W jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media – w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi.

Istotnym elementem wydarzenia pod hasłem #ŁączyNasKsiążka będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z autorami książek, lektorami audiobooków, podcasterami, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego. Program targów obfituje w atrakcje zarówno dla czytelników pochłaniających dziesiątki papierowych publikacji rocznie, jak i tych, którzy nowoczesne formy audio czy wideo przedkładają ponad tradycyjne czytelnictwo. Atrakcje dla siebie znajdą zarówno dojrzali czytelnicy o sprecyzowanym guście literackim, jak i najmłodsi, którzy przygodę z książką zaczynają na kolanach swoich rodziców.

Podczas Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 odbędzie się finał plebiscytu VIVELO Book Awards to wyróżnienie dla twórców literatury współczesnej – pisarzy, wydawców, tłumaczy i autorów okładek – których praca została najwyżej oceniona przez powołanych do jury ekspertów. Reprezentują oni wiele gatunków sztuki, są w różnym wieku, ale łączy ich miłość do książek. Celem wręczanych podczas Targów Książki i Mediów Vivelo nagród jest wskazanie tytułów, którymi można się zachwycić.

Zaplanowano wiele stref porządkujących rozległą przestrzeń stadionu – będzie można znaleźć je po hashtagach: #dzieńdobry, #mamatatadziecko, #booktok, #gaming, #wystawcy, #scenagłówna, #audio, #lifestyle, #szkoła, #spotkajautora, #lifecooking, #agenciliteraccy. Szczegóły na stronie poświęconej wydarzeniu: targivivelo.pl.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.